Zamknij

The Girl's I've Been: gwiazdy "Stranger Things" i "Ozark" pracują przy nowym filmie Netflixa

30.07.2020 10:08
Gwiazdy "Stranger Things"
fot. Invision/East News

"The Girls I've Been" to film, który niedługo pojawi się na Netflixie. Zobaczymy w nim gwiazdy dwóch popularnych seriali - "Stranger Things" i "Ozark". Kiedy premiera i czego się spodziewać?

The Girl's I've Been: nowy film Netflixa z gwiazdami "Stranger Things" i "Ozark", czyli jednymi z najpopularniejszych seriali, jakie można znaleźć na platformie. Kogo zobaczymy w filmie i na, kiedy jest przewidziana premiera? Poniżej zdradzamy szczegóły.

Zobacz także:  Małgorzata Szumowska i Michał Englert wyróżnieni. Ich film jest nominowany do prestiżowej nagrody 

The Girl's I've Been: nowy film Netflixa z gwiazdami "Stranger Things" i "Ozark"

Netflix nie zwalnia tempa i zapowiada nowości, które w najbliższym czasie pojawią się na platformie. Tym razem w planach jest film - zobaczymy w nim gwiazdy popularnych seriali - "Stranger Things" i "Ozark". Obie produkcje dopiero co zyskały nominacje do prestiżowych nagród Emmy 2020.

Nowy film ma nosić tytuł "The Girls I've Been" i ma się opierać na motywach powieści Tess Sharpe (książka będzie miała premierę dopiero w 2021 roku). Odpowiedzialni za produkcje będą m.in. Jason Bateman (znany z serialu "Ozark") oraz Millie Bobby Brown ("Stranger Things"). Z tym że 16- letnia gwiazda pojawi się w filmie w głównej roli.

O czym będzie opowiadać "The Girls I've Been"? To opowieść o życiu nastoletniej Nory O'Malley. Dziewczyna jest oszustką - od dziecka kradła i obracała się w nieciekawym towarzystwie. W pewnym momencie zdaje sobie sprawę, że nie chce kroczyć tą drogą. Nora udaje się do banku ze swoim byłym chłopakiem i jego nową dziewczyną. Tam są świadkami napadu. O'Malley postanawia wykorzystać zdobyte w dzieciństwie umiejętności.

Jak podaje portal Deadline - premiera filmu jest przewidziana na 2021 roku. Nie jest jeszcze znana dokładna data, ale wiadomo, że produkcja pojawi się na platformie w pierwszych miesiącach nowego roku. 

Zobacz także:  Patryk Vega o Antku Królikowskim w scenach seksu: "Płakał, że już nie chce"

Posłuchaj podcastu

RadioZET.pl/Wprost.pl