Zamknij

Adam Brody w zwiastunie młodzieżowego kryminału "The Kid Detective". Kiedy premiera?

14.10.2020 13:56
Adam Brody w zwiastunie młodzieżowego kryminału "The Kid Detective"
fot. Shooting Star/Sipa USA/East News

"The Kid Detective" to humorystyczny kryminał z Adamem Brodym w roli głównej. W sieci zadebiutował właśnie pierwszy zwiastun i musimy przyznać, zapowiada się ciekawie. Poniżej znajdziecie najważniejsze szczegóły związane z filmem "The Kid Detective" i datę jego premiery.

"The Kid Detective" to satyra na młodzieżowe kryminały i ciekawa odskocznia od ciężkich filmów gatunkowych. O czym opowie film z Adamem Brodym w roli głównej? Przedstawiamy zwiastun i szczegóły związane z produkcją.

"The Kid Detective" - zwiastun

Zwiastun filmu "The Kid Detective" prezentuje się następująco:

W trakcie seansu przyjdzie nam śledzić losy 30-latka imieniem Abe Applebaum, który nie potrafi porzucić swojego młodzieńczego hobby. Jako nastolatek Abe był wziętym detektywem i rozwiązywał kryminalne zagadki dla dzieciaków. Teraz, jako dorosły mężczyzna przepełniony obrzydzeniem do samego siebie, przyjmuje zlecenie od naiwnej młodej dziewczyny. Rzecz dotyczy morderstwa.

Zobacz także

"The Kid Detective" - kiedy premiera?

W rolach głównych wystąpili Adam Brody oraz Sophie Nélisse. Za reżyserię odpowiada debiutujący Evan Morgan. Premiera filmu "The Kid Detective" miała miejsca na festiwalu filmowym w Toronto, gdzie produkcja została ciepło przyjęta przez krytyków. W kinach "The Kid Detective" zawita już 16 października 2020 roku. Obecnie nie wiadomo jednak, kiedy trafi do polskiej dystrybucji. 

Posłuchaj podcastu

Zobacz także