Zamknij

"The Kissing Booth 3" - kontynuacja hitu Netflixa z dokładną datą premiery

28.04.2021 09:51
"The Kissing Booth 3" - kontynuacja hitu Netflixa z dokładną datą premiery
fot. Marcos Cruz/Netflix

"The Kissing Booth" to popularna seria filmów Netflixa, która już wkrótce powróci z kolejną odsłoną. Kiedy premiera "The Kissing Booth 3" i o czym opowie fabuła? Zdradzamy pierwsze szczegóły. 

"The Kissing Booth 3" latem tego roku! Netflix ujawnił dokładną datę premiery filmu i już wiemy, że dalsze przygody Elle umilą nam wakacyjne popołudnie. Co wiemy o filmie?

"The Kissing Booth 3" - kiedy premiera?

Seria "The Kissing Booth" to młodzieżowy hit Netflixa, opowiadający o miłosnych podbojach Elle Evans (w tej roli Joey King). Dwie pierwsze odsłony stanowiły adaptację dylogii autorstwa Beth Reekles, zaś "trójka" powstała (prawdopodobnie) w oparciu o opowiadanie "The Kissing Booth: Road Trip".

W filmie zobaczymy, jak Elle spędza wakacje tuż przed wyjazdem na studia. Czeka ją wiele zabawnych przygód, trudnych decyzji oraz - oczywiście - miłosnych zawirowań. W roli głównej powróci Joey King, a w obsadzie znaleźli się również Jacob Elordi, Joel Courtney oraz Taylor Zakhar Perez.

Premiera filmu "The Kissing Booth 3" odbędzie się 11 sierpnia 2021 roku na platformie Netflix. Za reżyserię odpowiada Vince Marcello, który wraz z Jayem Arnoldem napisał również scenariusz.

Rozlicz PIT i przekaż 1 procent Fundacji Radia ZET

RadioZET.pl/Netflix