Zamknij

„Bal“ – pierwszy zwiastun musicalu Netfliksa w gwiazdorskiej obsadzie

22.10.2020 18:39
the Prom, Bal, Meryl Streep, James Corden
fot. mat. prasowe Netflix

„The Prom“ Ryana Murphy’ego to nowy film musicalowy, stworzony specjalnie dla platformy streamingowej Netflix. Meryl Streep i Nicole Kidman znajdują się na czele nowego, gwiazdorskiego projektu giganta VOD. Właśnie pojawił się pierwszy oficjalny zwiastun.

Meryl Streep, Nicole Kidman i James Corden to tylko kilka nazwisk, które uświetniają obsadę filmu „Bal“ (org. "The Prom") w reżyserii Ryana Murphy’ego. Jest to adaptacja musicalu scenicznego, stworzonego przez Chada Beguelina i Boba Martina, będących producentami adaptacji.

Film opowiada historię czterech przebrzmiałych aktorów z Broadwayu, którzy w poszukiwaniu pracy, przeprowadzają się do małego konserwatywnego miasteczka. Tam poznają zawstydzoną nastolatkę, która zwierza im się, że marzy, aby pójść na bal maturalny wraz ze swoją dziewczyną. Ekipa z Broadwayu postanawia pomóc spełnić jej marzenie.

„Bal“ – zwiastun

W sieci zadebiutował właśnie pierwszy zwiastun produkcji, pokazujący jakiego rodzaju emocje mogą nas czekać w dniu premiery. Materiał prezentuje się następująco:

„Bal“ – obsada i ekipa

Za sterami filmu „The Prom”, stoi Ryan Murphy, twórca filmowy i serialowy, odpowiedzialny za sukces takich produkcji, jak „American Horror Story”, „Hollywood”, „Glee”, „American Crime Story”, czy niedawna „Ratched, stanowiąca prequel słynnego „Lotu nad kukułczym gniazdem”.

Na ekranie zobaczymy pierwszoligowe aktorki: Meryl Streep i Nicole Kidman. Towarzyszyć im będą: James Corden, Kerry Washington, Keegan-Michael Key i Andrew Rannells.

„The Prom“ – kiedy premiera?

Film ma zadebiutować na platformie Netfflix już 11 grudnia.

Czytaj także: Sophia Loren w filmie Netflixa. Tak dziś wygląda legendarna gwiazda kina [WIDEO].