Zamknij

"The Tomorrow War" - Chris Pratt, Yvonne Strahovski i J.K. Simmons w nowym zwiastunie filmu [WIDEO]

16.06.2021 07:26
The Tommorow Man - Chris Pratt - kadr z filmu
fot. Amazon Prime Video/materiał promocyjny

Platforma Amazon Prime zaprezentowała ostatni zwiastun filmu akcji z gwiazdorską obsadą "The Tomorrow War". O czym opowiada produkcja? Kiedy premiera?

W sieci pojawił się kolejny zwiastun filmu "The Tomorrow War". Fani kina akcji i science fiction powinni być zadowoleni. Podobnie zresztą jak miłośnicy hollywoodzkich gwiazd. Najnowszy trailer obiecuje rozrywkę na wysokim poziomie, która spełnia oczekiwania widzów.

"The Tomorrow War" - ostatni zwiastun filmu Amazon Prime Video

Co by było, gdyby za 30 lat rozpoczęła się inwazja obcych na Ziemię, a świat pogrążyłby się w morderczej wojnie, w której jedynym ratunkiem jest podróż w czasie? Na te pytania odpowiada najnowsza wysokobudżetowa produkcja platformy Amazon Prime Video zatytułowana "The Tomorrow War".

Twórcy podzielili się ostatnim zwiastunem filmu z gwiazdorską obsadą. Zapowiada się sporo walki, scen akcji i dramatycznych sytuacji, ale nie zabraknie też elementów komediowych. Oto jak prezentuje się najnowszy trailer "The Tomorrow War".

Film rozgrywa się w roku 2022 i ukazuje moment, w którym niespodziewanie pojawia się portal czasowy otworzony przez żołnierzy z przyszłości, błagających o pomoc w morderczej wojnie, której można zapobiec. Grupa odważnych, wyszkolonych wojaków postanawia pomóc zdesperowanym mieszkańcom przyszłości. Okazuje się, że zagrożeniem są morderczy kosmici. Jeśli nie zostaną pokonani, ludzkość zniknie z powierzchni planety w ciągu najbliższych 11 miesięcy.

W rolach głównych wystąpili między innymi znany z filmów Marvela Chris Pratt, gwiazda "Opowieści podręcznej" Yvonne Strahovski oraz aktor, którego nie trzeba nikomu przedstawiać - J.K. Simmons. W pozostałych rolach zobaczymy między innymi Betty Gilpin, Sama Richardsona, Edwina Hodge'a, Jasmine Mathews, Ryana Kierę oraz Armstronga Keitha Powersa.

"The Tomorrow War" - kiedy premiera?

Produkcja w reżyserii Chrisa McKaya ("LEGO Batman: Film") ze scenariuszem Zacha Deana zadebiutuje na platformie Amazon Prime Video już 2 lipca 2021 roku. Czy grupie żołnierzy z teraźniejszości uda się ocalić przyszłość Ziemi? O tym przekonamy się niebawem.

Chcesz być na bieżąco? Dołącz do grupy "Filmy i seriale - newsy i dyskusje fanów" na Facebooku
RadioZET.pl/YouTube/Amazon Prime Video