Zamknij

"The Tomorrow War": Chris Pratt znów walczy z kosmitami w filmowym widowisku [ZWIASTUN]

29.04.2021 12:16
"The Tomorrow War": Chris Pratt znów walczy z kosmitami w filmowym widowisku [ZWIASTUN]
fot. Invision/Invision/East News (zdjęcie poglądowe)

"The Tomorrow War" to nadchodzący film science fiction z Chrisem Prattem w roli głównej. Czego dotyczy fabuła i kiedy odbędzie się premiera? Zobaczcie pierwszy zwiastun.

"The Tomorrow War", czyli Chris Pratt znów ratuje świat przed inwazją obcych. Gwiazdor Marvela wystąpił w nowej produkcji Amazona, która już tego lata zawita na naszych ekranach. Pierwszy zwiastun i najważniejsze szczegóły znajdziecie poniżej.

"The Tomorrow War" - pierwszy zwiastun

Zwiastun filmu "The Tomorrow War" prezentuje się następująco:

Akcja filmu "The Tomorrow War" dotyczy inwazji obcych na naszą planetę. Grupa osób przenosi się w czasie z 2051 roku do teraźniejszości i informuje o nadciągającej zagładzie. Jedyną szansą na ocalenie ludzkości jest mobilizacja żołnierzy i cywilów, którzy wyruszą w przyszłość, by walczyć z kosmiczną armią.

Chcesz być na bieżąco? Dołącz do grupy "Filmy i seriale - newsy i dyskusje fanów" na Facebooku.

"The Tomorrow War" - kiedy premiera?

Premiera filmu "The Tomorrow War" została zaplanowana na 2 lipca 2021 roku. Reżyseruje Chris McKay na podstawie autorstwa Zacha Deana. Za produkcję odpowiada studio Skydance, na zlecenie platformy Amazon Prime Video.

W roli głównej zobaczymy Chrisa Pratta (gwiazdora "Strażników Galaktyki" z Kinowego Uniwersum Marvela), a na ekranie towarzyszyć mu będą między innymi J.K. SimmonsYvonne Strahovski.

Rozlicz PIT i przekaż 1 procent Fundacji Radia ZET

RadioZET.pl/Deadline.com