Zamknij

The Voice Kids. Znani są już trenerzy i prowadzący

Redakcja
21.08.2017 08:40
The Voice Kids. Znani są już trenerzy i prowadzący
fot. Facebook

„The Voice Kids" – znane jest coraz więcej szczegółów na temat programu przeznaczonego dla najmłodszych talentów. Zobacz, co już wiadomo o gorącej nowości Dwójki!

Voice Kids. Kiedy premiera?

Występy dzieci w nowym programie Dwójki „The Voice Kids” oceniać będą: Edyta Górniak, Dawid Kwiatkowski oraz Tomson i Baron z zespołu Afromental.

Program poprowadzą: Tomasz Kammel, Barbara Kurdej-Szatan i Adam Zdrójkowski z „Rodzinka.pl".

W show „The Voice Kids” biorą udział dzieci w wieku 6–14 lat. Ich wykonania oceniają trenerzy. Zasady są identyczne jak w „The Voice” dla dorosłych: uczestnicy biorą udział w castingach, wybierają trenera i trafiają do jego drużyny, a potem rywalizują o przejście przez dalsze etapy aż do finału, gdzie wybrany zostaje zwycięzca.

Zobacz także

Ósmą edycję klasycznej odsłony „The Voice of Poland” będzie można oglądać w Dwójce już jesienią. Program przeznaczony dla najmłodszych talentów zobaczymy więc prawdopodobnie od stycznia 2018 roku.

„The Voice Kids" spotkało się z dużym zainteresowaniem widowni w krajach takich jak: Francja, Hiszpania czy Niemcy. Czy w Polsce program też zdobędzie popularność? Dowiemy się już w przyszłym roku.

RadioZET.pl/SI