Zamknij

The Voice of Poland: Justyna Steczkowska wróciła do programu. Polały się łzy [WIDEO]

Maciej Friedrich
17.11.2019 14:39
The Voice of Poland: Justyna Steczkowska wróciła do programu. Polały się łzy [WIDEO]
fot. Mateusz Jagielski/East News

Justyna Steczkowska była jurorką w pierwszych edycjach "The Voice of Poland". Wokalistka powróciła do programu po latach. Nie zabrakło łez wzruszenia. Co było powodem ponownego pojawienia się gwiazdy?

"The Voice of Poland" niezmiennie przykuwa przed ekrany rzesze fanów. Obecnie możemy śledzić jubileuszową, 10. już edycję muzycznego show. Producenci dokładają starań, aby dostarczyć widzom wielu emocji. Bez wątpienia świetnym zabiegiem było zaproszenie do programu Justyny Steczkowskiej, która była jurorką i trenerką w drugiej, czwartej i piątej edycji. W programie pojawiła się ponownie by wspierać jednego z uczestników, który wykonał jej wielki przebój.

The Voice of Poland: Justyna Steczkowska wróciła do programu. Wsparła wokalistę

W drugim odcinku na żywo uczestnicy pokazali pełnię swoich możliwości, a Michał Szpak zaliczył wpadkę na wizji. Jednym w wokalistów był Jakub Dąbrowski należący do drużyny Michała. Brawurowo wykonał utwór Justyny Steczkowskiej "Wracam do domu", a sama wokalistka pojawiła się w programie, by weprzeć uczestnika. Justyna nie ukrywała, że piosenka jest dla niej bardzo ważna, a występ uczestnika wzruszył ją do łez. 

Ja na koncercie, jak śpiewam tę piosenkę, to siadam na krześle, albo na schodach, jak nie ma krzesła, albo na rogu sceny i po prostu jestem najzwyklejszą osobą na świecie, która przeżyła tę piosenkę. I ludzie płaczą razem ze mną - wyznała. 

Jakub zachwycił jurorów i widzów i przeszedł do kolejnego odcinka. Ma duże szanse na walkę o główną nagrodę. 

Jurorzy „The Voice of Poland” wspierają Maję Kapłon. Pomagają zebrać pieniądze na operację

Zagłosuj

Oglądasz "The Voice of Poland"?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/MF