Zamknij

"The Voice of Poland": Kto podbił serca jurorów i przeszedł dalej?

Redakcja
22.09.2018 21:38
"The Voice of Poland": Kto podbił serca jurorów i przeszedł dalej?
fot. Instagram:@voiceofpoland

"Voice of Poland" to jeden z najpopularniejszych muzycznych show. W sobotnim odcinku jurorzy mieli twardy orzech do zgryzienia, bowiem na castingach pojawiło się wielu znakomitych artystów. Mogliśmy podziwiać między innymi wokalistkę "The Voice Kids".

"The Voice of Poland" to muzyczne show, które niezmiennie przyciąga przed ekrany rzesze widzów. Wokaliści i wokalistki rywalizują, aby otworzyć sobie drogę do muzycznej kariery. W sobotnim odcinku jury nie mogło narzekać na brak utalentowanych uczestników. W programie pojawili się zarówno zaskakujący swoimi umiejętnościami amatorzy, jak i weterani krajowej sceny.

Kto zaskoczył jurorów "The Voice od Poland"?

Jako pierwsza na scenie pojawiła się Albina: Ukrainka, która pragnęła muzyczną karierą otworzyć nowy etap w swoim życiu. Jest na to duża szansa, bowiem jej występ urzekł Patrycję Markowską, która zaprosiła ją do swoje drużyny.

Następnie na scenie pojawił się Kacper Hartung. Niepozorny mężczyzna wykonał swoją wersję szlagieru "Stand by me", a jego charakterystyczna chrypka urzekła jurorów. Szczególnie Grzegorz Hyży nie krył swojego zachwytu. Oczywiście Kacpra obejrzymy w kolejnych etapach rywalizacji.

Do drużyny Michała Szpaka dostała się również Klaudia, która zmierzyła się z repertuarem Michała Bajora. Według jurorów poradziła sobie doskonale, ale to właśnie Michała wybrała na swojego trenera.

Na scenie nie zabrakło również osób, które miały już kontakt ze sceną i telewizją. Natalia Zastępa to finalistka "The Voice Kids", która postanowiła spróbować swoich sił w dorosłej wersji show. 16-latka poradziła sobie z piosenką Adelle doskonale, a jurorzy byli zachwyceni. Michał Szpak zyskał bardzo utalentowaną wokalistkę. 

Ciekawostką odcinka był występ Natalii, córki jednego z muzyków współtworzących zespół "Piersi", która wystąpiła nawet w jednym z teledysków zespołu. Muzyczne korzenie niestety nie wystarczyły, by przejść dalej. Być może Natalii uda się w kolejnej edycji. 

Na końcu zobaczyliśmy występ 44-letniego Mario Szabana, doświadczonego wokalisty, który ma za sobą między innymi występ na koncercie debiutów w Opolu. Doświadczenie zaprocentowało i będziemy mogli oglądać go w kolejnych etapach jako reprezentanta drużyny Piotra Cugowskiego.

Rywalizacja w tegorocznej edycji zapowiada się bardzo emocjonująco. Już teraz poziom jest bardzo wysoki, a przed nami jeszcze kilka etapów. 

RadioZET.pl/MF