Zamknij

"The Voice of Poland": Mario Szaban i Sebastian Wojtczak zachwycili jurorów [VIDEO]

Redakcja
14.10.2018 11:14
"The Voice of Poland": Mario Szaban i Sebastian Wojtczak zachwycili jurorów [VIDEO]
fot. facebook.com/voiceofpoland

W sobotni wieczór po raz kolejny mogliśmy podziwiać wokalne zdolności uczestników "The Voice of Poland". Jurorów zachwycił duet Mario Szabana i Sebastiana Wojtczaka. Panowie wykonaniem przeboju grupy Boyz II man udowodnili, że mogą walczyć o główną nagrodę.

"The Voice of Poland", muzyczne show TVP2, weszło w decydującą fazę. Po etapach przesłuchań w ciemno uczestnicy mierzą się ze sobą w wokalnych bitwach. Wykonują wybrany przez mentora utwór jako duet lub trio, a następnie jedna lub dwie osoby zostają wyeliminowane. Jedyną szansą dla tych, którzy przegrali pojedynek, jest "kradzież" przez innego jurora. W sobotnim odcinku programu kradzieży było kilka, jednak ostatni występ wydaje się najbardziej emocjonujący. 

Genialny duet w "The Voice of Poland"

W drużynie Piotra Cugowskiego znalazł się między innymi  Mario Szaban, który po 8 latach postanowił ponownie rozwinąć swoją karierę wokalną. Szaban nie jest amatorem, na swoim koncie ma między innymi współpracę z Ewą Bem, wiele wygranych na międzynarodowych konkursach czy otwarcie studia nagrań. Wydawać by się więc mogło, że znacznie mniej doświadczony Sebastian Wojtczak nie ma większych szans. Okazało się jednak, że wokalista nie zamierza się poddać.

Panowie musieli wspólnie wykonać balladę grupy Boyz II men "End of The Road". W soulowej balladzie odnaleźli się fantastycznie, co nie umknęło uwadze jurorów. Trenerzy byli zgodni, że żaden z wokalistów nie powinien opuszczać programu. Piotr Cugowski musiał jednak wybrać i postawił na doświadczenie Mario Szabana. Sebastian już szykował się do opuszczenia studia, kiedy "podkradł" go Michał Szpak. W ten sposób Wojtczak zajął rezerwowy fotel w miejsce Wojtka Stefanowskiego. Kto wie, być może sobotni duet spotka się raz jeszcze w finałowym odcinku. Jury nie ukrywało, że ich występ był jednym z najlepszych w tegorocznej edycji. 

RadioZET.pl/MF