Zamknij

The Voice of Poland: Wpadka Michała Szpaka. Wokalista został upomniany

Maciej Friedrich
17.11.2019 10:02
The Voice of Poland: Wpadka Michała Szpaka. Wokalista został upomniany
fot. Artur Zawadzki/REPORTER/EAST NEWS

Michał Szpak przyzwyczaił fanów do bardzo swobodnych wypowiedzi. Jednak w ostatnim odcinku "The Voice of Poland" wokalista musiał zostać upomniany. Być może emocje sprawiły, że zapomniał, że program emitowany jest na żywo. 

"The Voice of Poland" to jeden z najpopularniejszych programów muzycznych w Polsce. Za nami drugi odcinek na żywo, w którym wokaliści są surowo oceniani przez jurorów oraz widzów. Nie ma już miejsca na błędy, które na bieżąco mogą zostać wychwycone. Z drugiej strony dobry występ na żywo może być dla uczestnika lub uczestniczki trampoliną do kariery. Tak może być w wypadku Sonii Michalczuk, która tak zachwyciła Michała Szpaka, że zaliczył wpadkę na wizji. 

The Voice of Poland: Michał Szpak zaliczył wpadkę na żywo

Sonia, jedna z wokalistek należących do drużyny Margaret, zrobiła na Michale Szpaku duże wrażenie. Tak duże, że komentując jej występ użył uważanego za wulgaryzm słowa "za******a". Wokalistę musiał upomnieć prowadzący show Tomasz Kammel. Co ciekawe, mimo zachwytu Michała, Sonia ostatecznie pożegnała się z programem. Widzowie zadecydowali, że najlepszy w drużynie Margaret był tym razem Tadeusz Seibert, sama jurorka postawiła natomiast na Stanisława Ślęzaka

Jurorzy „The Voice of Poland” wspierają Maję Kapłon. Pomagają zebrać pieniądze na operację

Zagłosuj

Oglądasz "The Voice of Poland"?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/MF