Zamknij

„The Voice of Poland” sezon 9: Znamy finałową szesnastkę. Kto pozostał w programie?

Redakcja
05.11.2018 10:29
„The Voice of Poland” sezon 9: Znamy finałową szesnastkę. Kto pozostał w programie?
fot. Instagram:@voiceofpoland

Finał dziewiątego sezonu muzycznego show „The Voice od Poland” coraz bliżej. W sobotę trenerzy wyłonili szesnastu uczestników, którzy będą walczyć w odcinkach na żywo. Wybór był bardzo trudny i nie obyło się bez emocji. Kto pozostał w programie?

Emocje związane z dziewiątym już sezonem muzycznego show „The Voice of Poland” wciąż rosną. Zmagania wejdą na nowy poziom, rozpoczną się bowiem pierwsze odcinki na żywo. W sobotę więc jurorzy musieli zdecydować, kto znajdzie się w finałowej szesnastce. Nie obyło się bez trudnych wyborów i ogromnych emocji. Kto pozostał w programie?

Kto wzruszył jurorów w „The Voice Poland”?

W drużynie Michała Szpaka dominowały panie. Występ Natalii Zastępy, która wykonała utwór „The Climb” Miley Cyrus, porwał jurora tak mocno, że z miejsca zdecydował o jej pozostaniu w programie. Świetne poradziła sobie Izabela Szafrańska. Mniej szczęścia mieli panowie. Szpak odesłał do domu Karola Wasilewskiego i Leona Krzysiaka. Tym samym do finałowych odcinków zabrał same kobiety.

Twardy orzech do zgryzienia miała Patrycja Markowska. Doskonałe występy między innymi Małgorzaty Pauki i Maksymiliana Łapińskiego sprawiły, że jurorka bardzo długo wahała się, kto ma przejść dalej. 

Z podobnym problemem musiał zmierzyć się Piotr Cugowski. Z doskonałej strony pokazała się między innymi Aleksandra Smerechańska, która udowodniła, że warto było ją „ukraść” w poprzednim odcinku.

Grzegorz Hyży, choć musiał odesłać do domu tylko dwie osoby, również stanął przed niełatwym zadaniem. Pewna awansu mogła być jedynie Aleksandra Trocka, która swoim wykonaniem „Jestem kamieniem” z repertuaru Kayah wzruszyła Grzegorza do łez.

ZOBACZ TAKŻE: Grzegorz Hyży wyrzuca z programu obie uczestniczki bitwy

Grzegorz Hyży
fot. Instagram:@voiceofpoland

 Finałowa szesnastka „The Voice of Poland” 9

Poniżej prezentujemy finałową szesnastkę 9. sezonu „The Voice of Poland”.

DRUŻYNA MICHAŁA: Wioletta Markowska, Natalia Smagacka, Izabela Szafrańska, Natalia Zastępa.

DRUŻYNA PATRYCJI: Dawid Dubajka, Marcin Sójka, Maksymilian Łapiński, Małgorzata Pauka.

DRUŻYNA GRZEGORZA: Aleksandra Tocka, Nicole Kulesza, Anna Deko, Natalia Capelik-Muianga.

DRUŻYNA PIOTRA: Mario Szaban, Diana Ciecierska, Maksymilian Kwapień, Aleksandra Smerecheńska.

RadioZET.pl/MF