Zamknij

The Walking Dead: jak odejdzie Rick Grimes? Ostatni odcinek Andrew Lincolna

Redakcja
30.10.2018 16:16
Rick Grimes
fot. screen Twitter

Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami w bieżącym sezonie "The Walking Dead" pożegnamy się z najważniejszą postacią serialu. Rick Grimes odejdzie w epizodzie 5. Co się stanie i kiedy emisja odcinka?

Rick Grimes był najważniejszą postacią "The Walking Dead". To on był pierwszym bohaterem, któremu kibicowaliśmy w nieustannej ucieczce przed umarlakami już od premierowego odcinka. Wielu fanom trudno było sobie wyobrazić odejście z produkcji tak ważnej postaci. Oczywiście z kolejnymi odcinkami i sezonami pojawiali się nowi bohaterowie, którzy również przykuwali uwagę. Jednak kiedy pojawiły się pogłoski o tym, że Andrew Lincoln kończy swoją współpracę z AMC i odchodzi z serialu, wielu fanów było zawiedzionych.

Wreszcie jednak ten moment nadchodzi, a w sieci pojawiły się fragmenty ostatnich scen z udziałem Ricka Grimesa.

Co się stanie z Rickiem Grimesem?

Andrew Lincoln, czyli odtwórca roli Ricka, narzekał podobno na rozłąkę z rodziną, która została w Wielkiej Brytanii. Praca na planie TWD nie pozwalała mu na tak częste kontakty z najbliższymi, jak tego chciał. To popchnęło go do rezygnacji z udziału w serialu.

Jak umrze Rick Grimes? Wielu fanów zastanawia się, co tak naprawdę stanie się z bohaterem. To jednak nie jest jasne, choć zdjęcia i filmowe przebitki, które pojawiają się w sieci, sugerują, że Rick umrze. Ale czy na pewno? Wiemy, że będzie ranny. Jadąc konno prowadził będzie za sobą stado umarlaków i wprowadzi ich do miasta.

Zdaniem niektórych, producenci pozostawią dla niego otwartą drogę powrotu.

The Walking Dead S09e05 w TV - kiedy emisja?

The Walking Dead 9, odcinek 5 zostanie wyemitowany już 5 listopada o godzinie 22:00 na FOX. Premiera za granicą dzień wcześniej, można się więc spodziewać spojlerów w sieci.

radioZET.pl/Independent/SA