Zamknij

„Thunder Force” – Mellisa McCarthy i Octavia Spencer superbohaterkami. Zwiastun komedii Netflixa

04.03.2021 16:28
Thunder Force - kadr z filmu
fot. materiały prasowe Netflix

„Thunder Force” to nowa komedia, przygotowana specjalnie dla platformy Netflix. W rolach głównych - Octavia Spencr i Melissa McCarthy, które wcielają się w role nietypowych superbohaterek. Co jeszcze wiemy o produkcji? Kiedy premiera?

„Thunder Force” to komedia akcji, opowiadająca o dwóch zaskakujących superbohaterkach. Lydia i Emily to przyjaciółki z dzieciństwa, które nie są zadowolone z tego, w jakim stanie znajduje się ich dzielnica i miasto. Miejscowość rządzona jest twardą ręką przez różnego rodzaju bandy zakapiorów, a bohaterkom nie bardzo podoba się, że mieszkańcy nie mogą czuć się bezpiecznie we własnych domach. Gdy przypadkiem jedna z nich odkrywa serum, które daje zwykłym ludziom supermoce, panie łączą siły i postanawiają uporać się z przestępczością zorganizowaną.

Plan wydaje się prostszy niż jego realizacja, więc bohaterki czeka długa droga, zanim naprawdę staną się „super”. „Thunder Force” zapowiada się na komedię omyłek, która w humorystyczny sposób podejdzie do tematyki kina superbohaterskiego.

„Thunder Force” – zwiastun

W sieci zadebiutował pierwszy materiał promocyjny filmu. Zwiastun prezentuje się następująco:

„Thunder Force” – obsada i ekipa

Pomysł na film oryginalny powstał w głowie Bena Falcone, reżysera, scenarzysty i aktora, a prywatnie męża Melissy McCarthy, który współpracował z nią na planach takich komedii, jak „Superintelligence”, „Dusza towarzystwa”, „Agentka”, czy „Szefowa”. 

Na ekranie zobaczymy zaś laureatkę Oscara Octavię Spencer oraz dwukrotnie nominowaną do tej nagrody Melissę McCarthy. Partnerować im będą także tacy aktorzy, jak: Bobby Cannavale, Jason Bateman, Melissa Leo, czy Pom Klementieff.

Chcesz być na bieżąco? Dołącz do grupy "Filmy i seriale - newsy i dyskusje fanów" na Facebooku.

„Thunder Force” - kiedy premiera?

Film ma pojawić się na platformie Netflix już 9 kwietnia.

Czytaj także: „Voyagers” – Colin Farrell i Tye Sheridan imprezują w kosmosie. Zobacz szalony zwiastun [WIDEO]