Zamknij

"To nie wypanda": zobacz pierwszy zwiastun nowej animacji studia Pixar [WIDEO]

18.11.2021 12:34
To nie wypanda - kadr z filmu
fot. Disney/Pixar/materiały prasowe

W sieci zadebiutował pierwszy zwiastun filmu animowanego "To nie wypanda". O czym opowiada najnowsza produkcja legendarnego studia Pixar?

Fani filmów od studia Pixar będą zadowoleni. Pierwszy zwiastun animacji Disneya "To nie wypanda" naprawdę fajną produkcję dla młodszych i starszych widzów.

"To nie wypanda": nowy zwiastun filmu animowanego Pixar

Od debiutu pierwszej części "Toy Story" trochę minęło, a przez ten czas studio Pixar zdążyło przyzwyczaić nas do najwyższej jakości filmów animowanych. Do takich hitów, jak "Auta", "Potwory i spółka", "Gdzie jest Nemo?", "W głowie się nie mieści", czy "Odlot", dołączy niebawem zupełnie nowa produkcja zatytułowana "To nie wypanda".

Teasery zdradziły, że główną bohaterką filmu jest 13-letnia Mei Lee - pewna siebie, kujonowata nastolatka, rozdarta między byciem obowiązkową córeczką mamusia a chaosem dojrzewania. Pod wpływem silnych emocji zmienia się... w ogromną pandkę małą. Pierwszy zwiastun zasugerował, skąd pochodzą niezwykłe moce protagonistki.

Trailer jest typowym wprowadzeniem do świata przedstawionego w filmie. Poznajemy Mei Lee, jej przyjaciółki i życie, które widzie. Chociaż wszystko wydaje się całkowicie zwyczajne, w końcu okazuje się, że dziewczynka potrafi przeistaczać się w wielkie, puchate i urocze antropomorficzne zwierzę. Siłą rzeczy nagła metamorfoza sprawia, że Mei Lee wpada w rozpacz. Zwiastun zdradza, że zmiana w zwierzaka jest spowodowana sekretem rodzinnym Mei Lee. Bohaterka początkowo niechętna nowej formie, nauczy się, że warto akceptować siebie takim, jakim się jest naprawdę.

W zapowiedzi pojawia się również boysband, na którego punkcie Mei Lee i jej koleżanki mają obsesję. Reżyserka filmu - Domee Shi, zdradziła, że "To nie wypanda" wprowadzi do filmów studia Pixar nowość - elementy musicalowe. By tego dokonać, rozpoczęto współpracę z Billie Eilish i Finneasem O'Connellem, którzy odpowiedzą za muzykę do filmu.

"To nie wypanda": kiedy premiera?

W oryginalnej obsadzie w rolach głównych wystąpili Rosalie Chiang, Sandra Oh, Orion Lee, Wai ching Ho, Ava Morse, Maitreyi Ramakrishnan, Hyein Park, Tristan Allerick Check, Addie Chandler, Jordan Fisher, Grayson Villanueva, Josh Levi, Topher Ngo, Finneas O'Connell, James Hong, Lori Tan Chinn, Lillian Lim, Mia Tagano, Sherry Cola, Sasha Roiz oraz Lily Sanfelippo. Film "To nie wypanda" trafi do kin już 11 marca 2022 roku. W krajach, które mają dostęp do platformy Disney+, animację będzie można również oglądać w internecie za dodatkową opłatą.

RadioZET.pl/YouTube/Disney+