Zamknij

„Together“ – zobacz zwiastun komediodramatu o lockdownie z Jamesem McAvoyem [WIDEO]

03.08.2021 14:58
Mroczne materie - kadr z serialu
fot. materiały prasowe HBO

„Together“ to komediodramat, przyglądający się zmianom, jakie lockdown z powodu pandemii wywołał w życiu pewnego małżeństwa. Film z udziałem Jamesa McAvoya i Sharon Horgan właśnie otrzymał pierwszy zwiastun. Co trailer mówi nam o filmie? Kiedy premiera?

„Together” to kolejny film komediowy, podejmujący temat pandemii i przymusowego lockdownu, z powodu epidemii koronawirusa. Produkcja przygląda się parze małżeńskiej, która jest u progu rozwodu, ale z powodu rozpoczęcia pandemii, jest zmuszona pozostać razem w domu. Ta bliskość sprawi, że na nowo rozgorzeją dawne konflikty, a para będzie musiała poradzić sobie z konsekwencjami swoich wcześniejszych decyzji.

Temat nie jest wprawdzie ani odkrywczy, ani szczególnie zaskakujący – spodziewano się, że dokładnie takie filmy powstaną, gdy tylko ogłoszono pierwszy lockdown w marcu 2020. W ostatnich miesiącach zresztą na festiwalach filmowych pojawił się co najmniej tuzin podobnych produkcji. Tym jednak, co może wyróżniać ten film, jest udział Jamesa McAvoya, pierwszoligowego aktora, znanego z takich produkcji jak „Split”, seria „X-Men” czy serialu HBO „Mroczne Materie”.

„Together” – zwiastun

W sieci pojawił się pierwszy zwiastun filmu. Materiał prezentuje się następująco:

„Together” – obsada i ekipa

Pomysłodawcą i scenarzystą filmu jest Dennis Kelly, najlepiej znany ze skryptów do obu wersji serialu „Utopia” czy produkcji HBO „Trzeci dzień”. Reżyserują Stephen Daldry, nominowany do Oscara twórca „Billy’ego Elliotta”, „Godzin” i „Lektora” oraz Justin Martin, z którym Daldry współpracował przy kilku odcinkach hitu NetflixaThe Crown”.

Na ekranie zobaczymy zaś: Jamesa McAvoya i Sharon Horgan,  a także w niewielkiej roli Samuel Logan. Sharon Horgan najlepiej znana jest z ról: serialu „Catastrophe”, komedii „Pojedynek na głosy” i „Wieczór gier” oraz pracy głosowej w popularnych serialach „Rozczarowani”, „BoJack Horseman” czy „Bob’s Burgers”.

„Together” – kiedy premiera? 

Premiera filmu odbędzie się już 27 sierpnia na amerykańskich platformach VOD. W tym momencie nie wiadomo czy i kiedy dokładnie film zawita legalnie w polskich serwisach.

Czytaj także:  "Don't Look Up": wyciekła pierwsza zapowiedź wyczekiwanego filmu Netflixa z plejadą gwiazd [WIDEO]

RadioZET.pl/Filmozercy.pl