Zamknij

Tom Ellis w nowej komedii romantycznej Netflixa. O czym opowie "Players" z gwiazdorem "Lucyfera"?

15.03.2021 17:12
Tom Ellis w nowej komedii romantycznej Netflixa. O czym opowie "Players" z gwiazdorem "Lucyfera"?
fot. JOHN P. FLEENOR/NETFLIX

Tom Ellis, gwiazdor serialu "Lucyfer", przedłuża swoją współpracę z Netflixem. Aktor zagra w nowej komedii romantycznej platformy. O czym opowie "Players" i kiedy możemy spodziewać się premiery?

Tom Ellis kończy z "Lucyferem", ale nie z Netflixem. Odtwórca roli Lucyfera Morningstara otrzymał angaż do jednej z głównych ról w nadchodzącej komedii romantycznej "Players". Co wiemy o filmie i kiedy odbędzie się premiera? Pierwsze szczegóły poniżej.

Tom Ellis - gwiazdor "Lucyfera" w nowej komedii romantycznej Netflixa

Jak podaje serwis Deadline, Tom Ellis wcieli się w jednego z głównych bohaterów komedii romantycznej "Players". Film opowie o perypetiach dziennikarki sportowej, która od lat opracowywała niezawodny sposób uwodzenia mężczyzn. Kobieta osiągnęła w tej "dziedzinie" niemalże perfekcję, w czym pomagali jej bliscy znajomi. Jednak, gdy nieoczekiwanie spotka na swojej drodze przystojnego amanta, zakocha się w nim bez pamięci. Czy Mack zdoła nauczyć się, jak żyć w stabilnym związku?

W rolach głównych wystąpią Gina Rodriguez ("Jane the Virgin"), Tom Ellis ("Lucyfer") oraz Damon Wayans Jr. ("Happy Endings"). Za reżyserię filmu "Players" odpowiadać będzie Trish Sie, twórczyni "Pitch Perfect 3", scenariusz zaś napisze Whit Anderson.

"Players" - kiedy premiera na Netflix?

Niestety, na obecną chwilę nie ujawniono planowanej daty premiery filmu "Players". Debiut nowych odcinków "Lucyfera" również pozostaje tajemnicą. Wiemy jedynie, że Tom Ellis powróci jako Lucyfer Morningstar jeszcze w 2021 roku. Po emisji sezonu 5B czeka nas jeszcze 6. i zarazem ostatnia seria "Lucyfera".