Zamknij

Tom Hanks znów na kwarantannie. Aktora objęto izolacją po powrocie na plan filmu o Elvisie

09.09.2020 14:35
Tom Hanks podczas 92. Gali Rozdania Oscarów
fot. Rex Features/East News

Tom Hanks poddany został dwutygodniowej kwarantannie, gdy tylko powrócił na plan filmu Elvisie Presleyu. 

Tom Hanks i jego żona Rita Wilson to pierwsze międzynarodowe gwiazdy, u których zdiagnozowano COVID-19. W marcu 2020 roku gwiazdorska para poddana została kwarantannie, a zdjęcia do filmu, nad którym pracował Hanks zostały przerwane. Teraz je wznowiono, jednak aktor znów został poddany przymusowej izolacji.

Tom Hanks znów na kwarantannie

Pół roku po wykryciu u Toma Hanksa zakażenia koronawirusem, twórcy filmu biograficznego o Elvisie Presleyu zdecydowali się powrócić na plan. Choć wznowienie prac było możliwe, wciąż obowiązują rygorystyczne zasady bezpieczeństwa i reżim sanitarny. W związku z tym Hanks, zanim zacznie zdjęcia, zmuszony jest odbyć dwutygodniową kwarantannę. 

Zobacz także: Szczepionka na koronawirusa: badania wstrzymane. "Niewyjaśniona choroba" 

Tuż po wylądowaniu w australijskim Queensland, aktor udał się do swojego pokoju hotelowego, gdzie odbywał będzie kwarantannę. Tego, czy Hanks stosuje się do wytycznych i nie łamie zasad izolacji, pilnować będzie policja.

Tom Hanks wrócił do Australii, by kontynuować przerwane w marcu zdjęcia do filmu o życiu króla rock and rolla, Elvisa Presyela. Reżyserem produkcji jest Baz Luhrmann, a Hanks wciela się w jedną z głównych ról - menedżera Presyela, pułkownika Toma Parkera.

Zobacz także: Utrata węchu w COVID-19 oraz grypie – jak odróżnić te choroby?