Zamknij

Polski raper po dwóch latach odsiadki wyszedł z więzienia

Redakcja
10.08.2017 19:01
Tomasz Chada
fot. Instagram

Po dwóch latach w więzieniu polski raper, Tomasz Chada, wyszedł na wolność. O tym fakcie postanowił poinformować swoich fanów publikując na Facebooku zdjęcie już spoza więziennych murów.

Chada już od wielu lat był dobrze znany polskiej policji. Pobicie, napaść, posługiwanie się fałszywymi dokumentami czy kradzież - to wszystko zarzucano raperowi i za to skazano go w czerwcu 2012 roku na trzy lata pozbawienia wolności. W trakcie odbywania kary Chada udał się na przepustkę, z której już do aresztu nie wrócił. Przez ponad rok ukrywał się przed policją odbywając wycieczki po kraju. W mediach społecznościowych zamieszczał zdjęcia i filmy, które stały się dla niektórych powodem do żartów ze skuteczności polskiego wymiaru sprawiedliwości.

Ostatecznie Tomasz Chada przez przypadek wpadł w ręce policji i musiał odsiedzieć resztę kar. Szczęśliwy dzień zakończenia odsiadki wypadł 9 sierpnia 2017 roku. Na Facebooku rapera pojawiło się zdjęcie z krótkim komentarzem: "Pragnę poprawić humor wszystkim tym, którzy czekali na moje wyjście z więzienia. Jestem!".

RadioZET.pl/SA