Zamknij

Na dobre i na złe: Tomasz Ciachorowski dołącza do obsady serialu. Kogo zagra?

Roksana Orlicka
03.12.2019 13:52
Tomasz Ciachorowski dołącza do obsady Na dobre i na złe
fot. Artur Zawadzki/REPORTER

Tomasz Ciachorowski niedawno zakończył pracę w "M jak miłość", a już dołączył do obsady jednego z najpopularniejszych seriali TVP. Ciachorowskiego zobaczymy w "Na dobre i na złe". Produkcja cały czas przyciąga przed telewizory wielu widzów. Przypominamy, że "Na dobre i na złe" jest emitowane od 20 lat na TVP2. W kogo wcieli się Tomasz Ciachorowski i jaki będzie jego bohater?

"Na dobre i na złe" z nową obsadą - Tomasz Ciachorowski zagra w serialu! Faktem jest, że "Na dobre i na złe" jest jednym z najpopularniejszych seriali w Polsce. Pojawia się na antenie Telewizji Polskiej od 20 lat. Na przestrzeni lat zmieniała się obsada serialu - niektórzy bohaterowi umierali, wątki innych zostały zakończone. Okazuje się, że w "Na dobre i na złe" pojawi się nowa postać. Zagra ją Tomasz Ciachorowski, który niedawno rozstał się z serialem "M jak miłość". W kogo się wcieli?

Tomasz Ciachorowski w Na dobre i na złe

Tomasz Ciachorowski jest ostatnio na topie. Przez ostatnie miesiące aktor wcielał się w psychopatę Artura Skalskiego w serialu "M jak miłość". Jego rola zapadła w pamięć widzów i budziła wielkie emocje. Okazuje się, że aktor nie znika z ekranów, bo dostał angaż w serialu "Na dobre i na złe", który jest emitowany w Telewizji Polskiej.

Zobacz także: M jak miłość, odcinek 1475 - STRESZCZENIE. Co się wydarzy w nowym epizodzie serialu? [3.12]

Ciachorowski postanowił poinformować o nowej roli internautów. Popularny aktor opublikował zdjęcie wykonane w serialowym szpitalu w Leśnej Górze.

Lekarza jeszcze nie grałem. Serc też nigdy wcześniej nie reperowałem - napisał Ciachorowski na swoim profilu na Instagramie.

Wszystko wskazuje na to, że Tomasz Ciachorowski zagra w "Na dobre i na złe" kardiologa, który pracuje w szpitalu w Leśnej Górze.

Na razie nie są znane żadne szczegóły. Nie wiemy też, kiedy aktor pojawi się w serialu. Jak jednak podaje portal plejada.pl, aktor zdradził, że jego postać będzie ambitna i pewna siebie, a do tego będzie mieć słabość do kobiet

Przypominamy, że serial "Na dobre i na złe" jest od wielu lat emitowany na TVP2.

Zobacz także: Zapomniane gwiazdy "Na dobre i na złe". Tak dziś wyglądają [ZDJĘCIA]

RadioZET.pl/plejada.pl/RO