Zamknij

Tomasz Karolak i Marina znów razem. "39 i pół" wraca na ekrany. Kiedy pierwszy odcinek?

Redakcja
23.01.2019 14:51
Tomasz Karolak i Marina znów razem. "39 i pół" wraca na ekrany. Kiedy pierwszy odcinek?
fot. tvn.pl

Tomasz Karolak i Marina Łuczenko ponownie razem na ekranie? Tak, i to jeszcze w tym roku. TVN postanowiło wyprodukować kolejne odcinki serialu "39 i pół", jednak pod zmienionym, adekwatnym tytułem. Karolak miał otrzymać za udział w serialu wyjątkowo korzystną stawkę.

W ostatnich latach w środowisku filmowym i telewizyjnym możemy dostrzec modę na rebooty i kontynuacje znanych i lubianych produkcji. W lipcu pojawi się oparta na grafice komputerowej, nowa wersja "Króla Lwa", w planach jest również reset serii "Piraci z Karaibów". Jeśli chodzi o seriale, to lipcu 2018 roku pojawiły się informacje o dalszych przygodach kultowego "Alfa".

Również na krajowym rynku doświadczamy tej telewizyjno-kinowej nostalgii. Na 25 stycznia zapowiedziana została kinowa premiera "Misz Masz, czyli Kogel Mogel 3", kolejnej części komedii popularnej na przełomie lat osiemdziesiątych i dziewięćdziesiątych. Pojawiły się także plotki na temat powrotu "BrzydUli". Tymczasem stacja TVN postanowiło nakręcić kolejne odcinki jednego z seriali, który był bardzo popularny w latach 2008-2009.

Kontynuacja "39 i pół" z Karolakiem i Mariną

"39 i pół" było serialem chętnie oglądanym przez widzów ze względu na dobrze wyważone elementy humorystyczne. Perypetie dobiegającego czterdziestki fana punk rocka, który postanawia odmienić swoje życie i zostaje menadżerem zespołu rockowego, zyskały wielu sympatyków. Nie bez znaczenia była bardzo dobra obsada. W głównej roli oglądaliśmy Tomasza Karolaka, a partnerowali mu między innymi: Daria Widawska, Antoni Królikowski, Krzysztof Stelmaszczyk czy Sonia Bohosiewicz. W drugiej serii rolę odnalezionej córki głównej bohatera zagrała Marina Łuczenko, obecnie żona Wojciecha Szczęsnego. W serialu wykorzystano także jej piosenki.

ZOBACZ: Tomasz Karolak rozstał się z Magdaleną Malicką. "Jego romans trwa"

Po 10 latach włodarze TVN doszli do wniosku, że należy wznowić serię. Jak informuje Wirtualna Polska, tytuł został zmieniony na bardziej adekwatny, a mianowicie "50 i co?". Nie wiadomo, czy w nowych odcinkach zobaczymy wszystkie znajome twarze, jednak Marina Łuczenko i Tomasz Karolak wezmą udział w produkcji. Według informatora "Super Expressu" aktor miał wynegocjować wyjątkowo atrakcyjną stawkę.

- Żaden inny aktor tyle nie dostaje. Za jeden dzień na planie zarobi 8 tysięcy złotych.

Zaplanowano 30 dni zdjęciowych rozłożonych na dwa najbliższe miesiące. Karolak mógłby więc zarobić na powrocie "39 i pół" nawet 250 tysięcy złotych.

Tomasz Karolak
fot. Youtube.com/Ciekawe Rzeczy

RadioZET.pl/wp.pl/MF