Zamknij

Tomasz Karolak w Azji Express 3?

Redakcja
22.01.2018 16:15
Tomasz Karolak
fot. ons.pl

Przed Tomaszem Karolakiem emocjonujący rok. Właśnie pojawiła się informacja, że aktor „Rodzinki.pl” będzie gwiazdą kolejnej części hitowego programu „Azja Express”.

Nowa, trzecia już seria „Azji Express” w telewizji dopiero jesienią, ale już teraz program wzbudza emocje widzów. Pojawiają się pytania, kim będą gwiazdy kolejnej serii. Jak poinformował „Flesz”, wśród uczestników spodziewać się można Tomasza Karolaka. Aktor znany widzom z popularnego serialu „Rodzinka.pl” prywatnie bardzo lubi podróże i za sobą ma kilka naprawdę dużych wypraw. Zdaje się więc, że świetnie nadaje się na gwiazdę „Azji Express 3”. Do tej pory aktor nie potwierdził tych doniesień.

Nadchodząca edycja kręcona będzie w kilku krajach Ameryki Południowej: Boliwii, Wenezueli i Peru. Na razie nie ma zbyt wielu szczegółów dotyczących produkcji.

Co ciekawe, „Flesz” informuje też, że już niebawem ruszają zdjęcia do innego serialu, który przyniósł Karolakowi wielu fanów. Chodzi o „39 i pół”, gdzie aktor gra Darka Jankowskiego — mężczyznę tuż przed czterdziestką, który przeżywa kryzys wieku średniego.

Czekamy na kolejne informacje na temat nowego sezonu „Azji Express”.

RadioZET.pl/SA