Zamknij

Tomasz Kot i Rafał Zawierucha odwiedzili Joannę Kulig [ZDJĘCIA]

Redakcja
29.01.2019 12:01
Tomasz Kot i Rafał Zawierucha odwiedzili Joannę Kulig [ZDJĘCIA]
fot. Instagram:@joannakulig_fanclub

Trójka najpopularniejszych obecnie za granicą polskich aktorów, Joanna Kulig, Tomasz Kot i Rafał Zawierucha, spotkała się w USA. Panowie odwiedzili będącą w zaawansowanej ciąży aktorkę w Los Angeles.

Joanna Kulig i Tomasz Kot stworzyli jedną z najbardziej rozpoznawalnych filmowych par 2018 roku. Ich doskonałe aktorskie kreacje to jeden z elementów, który zapewnił „Zimnej wojniePawła Pawlikowskiego międzynarodowy sukces, liczne nagrody i trzy nominacje do Oscarów. Sami aktorzy również święcą triumfy w Hollywood, brylują na salonach i otrzymują nowe propozycje zawodowe. Szczególnie Kulig wzbudza zachwyt filmowej branży, niedawno do swojej rezydencji zaprosił ją Steven Spielberg. Aktorka, będąc w zaawansowanej ciąży, nieustannie udziela wywiadów i pozuje do prestiżowych magazynów. Karierę w USA robi także Rafał Zawierucha, który zagra młodego Romana Polańskiego w „Once Upon a Timie in Hollywood”, nowym filmie Quentina Tarantino.

ZOBACZ: Joanna Kulig komentuje nominację dla "Zimnej wojny"

Tomasz Kot i Rafał Zawierucha odwiedzili Joannę Kulig

Joanna Kulig przebywa w Stanach Zjednoczonych od kilku miesięcy, promując „Zimną wojnę”. Ma również zamiar urodzić w jednej z prestiżowych amerykańskich klinik. Do Los Angeles, gdzie aktualnie przebywa aktorka, przyleciał Tomasz Kot, który postanowił odwiedzić przyjaciółkę z planu. Towarzyszył mu Zawierucha. Joanna ciepło przyjęła kolegów, a wspólnymi zdjęciami podzieliła się z fanami w mediach społecznościowych. Na fotografiach wyraźnie widać, że aktorzy cieszyli się swoim towarzystwem.

Joanna Kulig i Tomasz Kot
fot. Instagram:@joannakulig_official
Tomasz Kot i Rafał Zawierucha
fot. Instagram:@joannakulig_official

RadioZET.pl/MF