Zamknij

Piątek u Wojewódzkiego: Antoni Macierewicz tylko gra przed nami wariata

Redakcja
06.09.2017 08:39
Piątek u Wojewódzkiego: Antoni Macierewicz tylko gra przed nami wariata
fot. Player TVN

– Będę pisał dalszy ciąg – przyznał w programie Kuby Wojewódzkiego Tomasz Piątek, autor książki „Macierewicz i jego tajemnice".

Kuba Wojewódzki zadbał o to, by emocji nie zabrakło, i do pierwszego odcinka swojego programu po przerwie zaprosił Tomasza Piątka oraz popularną gwiazdę internetu – Deynn, która pojawiła się na kanapie w towarzystwie chłopaka.

Kuba Wojewódzki wraca

Tomasz Piątek był zaskoczony tym, że Kuba Wojewódzki docenił jego "bohaterską postawę", twierdził, że napisanie książki odsłaniającej kulisy pracy Antoniego Macierewicza było jedynie dziennikarskim zadaniem, zwykłą pracą.

Wojewódzki zastanawiał się, jaki naprawdę jest szef Ministerstwa Obrony Narodowej. Piątek podzielił się swoją teorią: – Tylko gra przed nami wariata. To światowiec. I ma potężnych znajomych – przyznał autor głośnej „Heroiny".

Tomasz Piątek zadeklarował także, że napisze dalszy ciąg historii o Antonim Macierewiczu. Czy nie czuje strachu? – Według znajomych mam podsłuch w telefonie od czerwca ubiegłego roku – przyznał autor, którego to nie zniechęciło jednak do szukania prawdy.

Program można zobaczyć online w serwisie player.pl.

RadioZET.pl/SI