Zamknij

Tomasz Sekielski pokazał dzieci. Twórca "Tylko nie mów nikomu" wybrał się na "Wiedźmina" [FOTO]

Maciej Friedrich
19.12.2019 17:45
Tomasz Sekielski pokazał dzieci. Twórca "Tylko nie mów nikomu" wybrał się na "Wiedźmina" [FOTO]
fot. Tomasz Jastrzebowski/REPORTER/ EAST NEWS

Tomasz Sekielski, twórca głośnego filmu "Tylko nie mów nikomu", wybrał się na premierę stworzonego przez Netflix "Wiedźmina". Reżyser zabrał ze sobą dzieci, z którymi chętnie pozował na ściance. Jak wyglądają pociechy Sekielskiego?

Tomasz Sekielski to jeden z najczęściej komentowanych reżyserów 2019 roku. Uznany dziennikarz podjął się trudnego i dla wielu osób niewygodnego tematu, jakim jest pedofilia w strukturach Kościoła. Efektem jego pracy był film "Tylko nie mów nikomu", dokument mocny, który wywołał ogromne emocje i był pretekstem do wielu rozmów o roli duchownych. 

Tomasz Sekielski o pedofilii w kościele: „Nie wszyscy księża to seksualni dewianci”

Prywatnie Sekielski borykał się z problemami zdrowotnymi. Walczył z poważną nadwagą i musiał poddać się operacji zmniejszenia żołądka. Na szczęście obecnie dziennikarz czuje się dobrze. W środę 19 grudnia wybrał się na premierę "Wiedźmina" wyprodukowanego przez Netflixa. Towarzyszyły mu dzieci. 

Tomasz Sekielski pokazał dzieci. Dziennikarz pojawił się na premierze "Wiedźmina" Netflixa

Tomasz Sekielski jest ojcem dwójki dzieci, syna Łukasza i córki Julii. Fani dziennikarza rzadko mają okazję zobaczyć jego pociechy. Tomasz pojawił się jednak z dziećmi na premierze serialu "Wiedźmin" przygotowanego przez Netflix. 

Niezbyt medialny Sekielski pojawił się wraz z Julią i Łukaszem na ściance i cierpliwie pozował dla fotoreporterów. To rzadka okazja obejrzenia rodziny reżysera "Tylko nie mów nikomu". 

EN_01407595_0010
Zagłosuj

Oglądałeś/aś "Tylko nie mów nikomu"?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/MF