Zamknij

Top Chef. Szef kuchni do uczestnika: „to nie jest fusion! Ty robisz confusion!”

Redakcja
11.04.2018 11:09
Top Chef
fot. mat.prasowe

TOP CHEF: W 6. odcinku kucharze będą musieli rozwinąć skrzydła. — Oczekujemy włoskiego lotu nad kukułczym gniazdem — zapowiada Wojciech Modest Amaro.

Jednak jurorzy nie będą dla uczestników łaskawi. — Ja tego dania nie puszczę — usłyszy jeden z nich od Roberta Sowy. Co jeszcze czeka kucharzy? Czy zdołają powściągnąć emocje? Na pewno nie będzie to łatwe. Zobacz zwiastun programu!

Uczestnicy będą przygotowywać potrawy pod okiem bezwzględnego Włocha, szefa Giancarlo Russo oraz konesera smaków słonecznej Italii — Piotra Gąsowskiego. Giancarlo Russo słynie z dużych wymagań i przywiązania do tradycji. Nad kucharzami ciąży więc ogromna presja.

— Co to jest?! — zapyta szef kuchni Giancarlo Russo, trzymając w dłoniach masło klarowane służące jednemu z uczestników do podsmażenia grzybów.

— Nie, nie, nie! Błąd, to nie jest fusion! Ty robisz confusion! Grzyby na kuchnia włoska smaży na oliwa extra virgin! — zdenerwuje się Włoch.

— Nie dzień dobry! To katastrofy dzień jest! Pierwszy raz widzę ryż na patelnia! — usłyszy od niego kolejny z kucharzy.

Stojący na straży ojczystej prostoty i tradycji szef Giancarlo swoimi restrykcyjnymi zasadami wprowadzi popłoch wśród uczestników.

— Myślałem, że ja jestem ostry. Niestety już straciłem pazury — zdradzi Piotr Gąsowski.

„Top Chef” z kuchnią włoską w środę 11 kwietnia o godzinie 21.30 w Polsacie.

RadioZET.pl/SI