Zamknij

Top Gun: Jak obecnie wygląda Kelly McGillis, czyli filmowa instruktor Charlie?

Roksana Orlicka
18.02.2020 15:55
Top Gun jak obecnie wygląda Kelly McGillis czyli filmowa instruktor Charlie
fot. Mary Evans Picture Library/East News

"Top Gun" to kultowy film z 1986 roku. W produkcji można zobaczyć między innymi Toma Cruise'a i zachwycającą urodą Kelly McGillis. Jak obecnie wygląda filmowa instruktor Charlie, czyli Kelly McGillis i czym się zajmuje? Zdradzamy poniżej.

Top Gun: jak obecnie wygląda filmowa Charlie? Kelly McGillis zachwyciła widzów kreacją aktorską w filmie "Top Gun", jednak jej kariera nie potoczyła się tak, jak oczekiwano. Aktorka jest głównie kojarzona jako piękna instruktor Charlie. Ile ma obecnie lat, czym się zajmuje i jak wygląda? Zdradzamy poniżej.

Zobacz także:  Dirty Dancing: Jak teraz wygląda Jennifer Grey, czyli filmowa Baby?

Chcesz być na bieżąco? Dołącz do grupy "Filmy i seriale - newsy i dyskusje fanów"

Top Gun: Jak obecnie wygląda Kelly McGillis, czyli filmowa Charlie?

Kelly McGillis była niezwykle popularna w latach 80. Mówiło się o tym, że ma zadatki na wielką gwiazdę Hollywood. Niestety, jej kariera potoczyła się zupełnie inaczej. McGillis przez wiele lat zmagała się z traumą związaną z gwałtem. Często sięgała po kieliszek i szukała ukojenia w używkach. Między innymi dlatego Hollywood już nigdy nie dało jej szansy na kolejną dużą rolę.

Dopiero kilka lat temu aktorka wyznała, że jest lesbijką. McGillis wycofała się z show-biznesu i bardzo sporadycznie pojawia się w filmach. Od 30 lat działa społecznie i wspiera ofiary gwałtów. W wywiadach wyznała, że nie potrafiła grać według hollywoodzkich reguł. Aktualnie Kelly McGillis ma 62 lata. Poniżej można zobaczyć, jak wygląda obecnie.

Zobacz także: W lesie dziś nie zaśnie nikt: Jest zwiastun pierwszego polskiego horroru z Julią Wieniawą

Wyślij ten artykuł Messengerem do znajomych - oni też powinni to wiedzieć

Zagłosuj

Widziałeś/widziałaś film "Top Gun"?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/RO