Zamknij

Top Model 7. Michał Piróg odchodzi z programu

Redakcja
03.04.2018 11:44
Joanna Krupa i Michał Piróg
fot. Eastnews

„Top Model 7” — nowa edycja zbliża się wielkimi krokami. Już wiadomo, że tym razem w programie zabraknie Michała Piroga. Dlaczego?

Top Model 7. Michał Piróg odchodzi z programu

To już oficjalne — po dwuletniej przerwie na antenę TVN powróci program „Top Model”. Program o modelkach i modelach będzie można oglądać w miejscu serialu „Druga szansa”. Choć oficjalna data premiery nie została jeszcze podana, wiadomo, że w programie nie zabraknie zmian. W rozmowie z serwisem plejada.pl Michał Piróg zdradził, że żegna się z show.

— Mam bardzo dużo zajęć, które się pojawiły i na których ja się skupiam. Coś wygrało, coś przegrało. [...] Życie się toczy, wiele rzeczy zostaje. Trzeba iść dalej do przodu — zdradził choreograf, który dotychczas współprowadził z Joanną Krupą show. Był także mentorem uczestników.

Zobacz także

W jury „Top Model” zasiadali dotąd: Katarzyna Sokołowska, Marcin Tyszka, Dawid Woliński oraz prowadząca Joanna Krupa. Czy skład jury także ulegnie zmianie? Przekonamy się już niebawem. Castingi do programu ruszają już wiosną, a 7. edycję „Top Model” będziemy mogli oglądać na antenie TVN jesienią 2018 roku.

RadioZET.pl/SI/plejada.pl