Zamknij

Top Model 8 - FINAŁ: Dawid Woskanian wygrał "Top Model 2019"

Judyta Wanicka
25.11.2019 23:05
Top Model 8
fot. Instagram:@topmodelpolskatvn

Finał "Top Model 8" w poniedziałek, 25.11.2019, już za nami. Dawid Woskanian wygrał "Top Model 2019" i otrzymał kontrakt z agencją modelingową oraz sesję okładkową w miesięczniku "Glamour". O zwycięstwo w finale "Top Model 2019" walczyli również: Olga Kleczkowska, Sandra Dorsz i Stanisław Obolewicz.

Top Model 2019: Dawid Woskanian zwyciężył w finale 8. edycji Top Model

Finał 8. edycji "Top Model" wygrał Dawid Woskanian. Uczestnik zdobyła główną nagrodę: kontrakt z agencją modeli oraz okładkę w miesięczniku "Glamour". 20-latek cierpiący na zespół Tourette'a okazał się najlepszy spośród czworga finalistów. O zwycięstwo walczyli również: Olga Kleczkowska, Sandra Dorsz i Stanisław Obolewicz.

Dawid Woskanian - Top Model: kim jest zwycięzca 8. edycji programu? [INSTA, WZROST, WIEK]

Finał Top Model 8: Dawid Woskanian wygrał program 

W finale 8. edycji "Top Model" Dawid Woskanian, Olga Kleczkowska, Sandra Dorsz i Stanisław Obolewicz zaprezentowali się na wybiegu w kolekcjach Mariusza Przybylskiego, MMC Studio, RAD oraz najlepszych polskich projektantów młodego pokolenia. Towarzyszyły im występy muzycznych gwiazd: Rosalie, Krzysztofa Zalewskiego oraz duetu Karaś/Rogucki.

W programie pokazano rezultaty sesji okładkowej do "Glamour" zrealizowanej na Kubie. Dawid otrzymał za swoje zdjęcie 11 punktów od jurorów. Tyle samo zdobyły fotografie Sandry i Staszka. Sesja Olgi została oceniona na 10 punktów. 

Następnie uczestnicy pozowali w futurystycznej sesji na tle samochodu. Tym razem najwyżej oceniono zdjęcie Olgi. 17-latka jako jedyna otrzymała cztery trójki i wybiła się na prowadzenie.

Do ścisłego finału "Top Model 8" przeszły trzy osoby: Dawid, Olga i Staszek. Sandra Dorsz pożegnała się z szansą na główną nagrodę. W kolejnym etapie rywalizacji jury oceniło rezultaty sesji dla marki biżuteryjnej Apart, w której uczestnicy pozowali z koniem. Zdaniem jury najlepiej wypadli Olga i Staszek. 

Po krótkiej przerwie Magda Mołek i Michał Piróg odczytali wyniki finału "Top Model 8". Wspólną decyzją jury i widzów 8. edycję "Top Model" wygrał Dawid Woskanian.

Top Model 8: kim jest Dawid Woskanian, zwycięzca Top Model 2019?

Dawid Woskanian z „Top Model 8” ma 20 lat i pochodzi z Bielska-Białej. Na co dzień mieszka w miejscowości Kozy, gdzie ukończył liceum ogólnokształcące. Jego wymiary to: 104/76/92 cm i 1,86 m wzrostu. Dawid od dziecka cierpi na zespół Tourette’a, który powoduje u niego tiki. Mimo nieuleczalnej przypadłości nie zrezygnował z marzeń o karierze modela i zdecydował się wziąć udział w „Top Model”. Światem high fashion zafascynował się rok temu, gdy obejrzał wideo z udziałem Francisco Lachowskiego. W przyszłości chciałby zostać profesjonalnym modelem i chodzić w pokazach największych domów mody, w tym swojego ulubionego - Balmain. Pasją Dawida jest street workout. To dzięki ćwiczeniom może się poszczycić doskonale umięśnioną sylwetką oraz nienaganną tężyzną fizyczną.

RadioZET.pl/jw