Zamknij

Top Model 8: Joanna Krupa nie pojawi się w finale. Wiemy, kto ją zastąpi. To telewizyjna gwiazda

Maciej Friedrich
20.11.2019 11:13
Top Model 8: Joanna Krupa nie pojawi się w finale. Wiemy, kto ją zastąpi. To telewizyjna gwiazda
fot. Artur Zawadzki/REPORTER / EAST NEWS

Przed nami wielki finał 8. edycji „Top Model”. Wiemy już, że w finałowym odcinku zabraknie jednej z największych gwiazd programu. Joanna Krupa ogłosiła, że nie pojawi się w ostatnim odcinku show. Zdradziła również, kto ją zastąpi. To znana polska prezenterka.

8. edycja „Top Model” ponownie przyciągnęła przed ekrany rzesze widzów, którzy z wypiekami na twarzach śledzili castingi oraz rywalizację modeli i modelek, a także ich wzajemne relacje. Za nami odcinek półfinałowy, w którym poznaliśmy finalistów „Top Model 8.

Już w poniedziałek, 25 listopada obejrzymy wielki finał, nie zobaczymy w nim jednak jednej z twarzy programu, której w dużej mierze zawdzięcza popularność. Mowa tu o modelce Joannie Krupie, która na początku listopada została mamą. Gwiazda potwierdziła, że niestety nie będzie mogła się pojawić. Zdradziła również, kto ją zastąpi.

Top Model 8: Joanna Krupa nie pojawi się w finale. Kto zamiast niej?

We wtorek, 18 listopada na profilu Joanny Krupy na Instagramie pojawił się wpis, w którym modelka ogłosiła, że zabraknie jej w finale „Top Model”.

Kochani już niedługo finał „Top Model” na TVN! Ogromnie mi przykro że nie pojawię się na finale, ale póki co muszę się opiekować córeczką, która jeszcze jest za malutka, by mi towarzyszyć w tym dniu. Dlatego tez postanowiłam zostać z moim baby, ale wspieram całą czwórkę finałową!

Krupa ogłosiła również gwiazdę, która zajmie jej miejsce w finale. To popularna dziennikarka i prezenterka, Magda Mołek, którą widzowie pamiętają między innymi z „Dzień Dobry TVN”.

Zastąpi mnie piękna Magda Mołek! Będę z całym sercem z Wami i oglądać na żywo z Los Angeles! Do zobaczenia! – napisała Krupa.

Zagłosuj

Oglądasz "Top Model"?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/MF