Zamknij

Top Model 8: Tego w programie jeszcze nie było. Jurorzy prosili uczestniczkę o udział?

Maciej Friedrich
10.09.2019 14:17
Top Model 8: Tego w programie jeszcze nie było. Jurorzy prosili uczestniczkę o udział?
fot. Jan BIELECKI/East News

8. edycja "Top Model" zaskoczyła widzów już drugim odcinkiem. Jedna z uczestniczek programu zachwyciła jurorów, sama jednak nie była przekonana, czy chce wziąć udział w kolejnym etapie. Doszło do tego, że jury wręcz prosiło modelkę o pozostanie w programie. Czym podbiła ich serca?

8. edycja "Top Model" zapowiadana była jako jedna z najbardziej emocjonujących odsłon modowego show. Choć widzowie obejrzeli do tej pory zaledwie dwa odcinki, trudno nie zgodzić się z zapowiedziami producentów. W drugiej odsłonie nowej serii jury po raz pierwszy przyznało "złoty bilet", który gwarantuje wejście do domu modelek. To jednak nie koniec zaskoczeń, jakie czekały na fanów w odcinku. 17-letnia Olga doprowadziła do sytuacji, która miała miejsce w "Top Model" po raz pierwszy.

Top Model: jurorzy musieli namawiać uczestniczkę do udziału w programie

Kiedy przed jury "Top Model" stanęła 17-letnia Olga, niemal natychmiast zauważono w niej duży potencjał. Okazało się, że interesująca się sztuką dziewczyna jest dość specyficzna. Michał Piróg przyznał, że Olga nie chciała prowadzić z nim dłuższej rozmowy, a sam ojciec uczestniczki był zadziwiony faktem, że postanowiła spróbować swoich sił w programie.

Marcin Tyszka określił 17-latkę mianem "specyficznej", ale bardzo mu się spodobała. Zachwytu nie kryła Kasia Sokołowska. Ku zdziwieniu widzów i jurorów, sama Olga sprawiała wrażenie nie do końca zdecydowanej na udział w dalszym etapie rywalizacji. Wtedy doszło do niecodziennej sytuacji. Członkowie jury zaczęli przekonywać niezdecydowaną nastolatkę, a wręcz prosili ją, by pozostała w show.

- To jest niewiarygodne. Oni mówią, że ją chcą, tylko teraz pytanie, czy ona chce - skomentował sytuację Michał Piróg.

Ostatecznie Olga zdecydowała się spróbować swoich sił. Jurorzy zgodnie uznali jednak, że pierwszy raz to oni musieli zabiegać o to, by modelka chciała przejść dalej.

 TOP MODEL 8: Marcin Tyszka zachwycił się uczestniczką z krągłościami. „Najbardziej odlotowa dziewczyna tej edycji”

Zagłosuj

Oglądasz "Top Model"?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/MF