Zamknij

Top Model 8: Ania i Staś są parą? Wymowne zdjęcia uczestników. „Moja ruda bestia”

Maciej Friedrich
14.10.2019 13:43
Top Model 8: Ania i Staś są parą? Wymowne zdjęcia uczestników. „Moja ruda bestia”
fot. Jan BIELECKI/East News

8. edycja „Top Model” najwyraźniej sprzyja romansom. Czyżby uczestnicy Anna Jaroszewska i Staś Obolewicz byli parą. Zdaniem części fanów nie ma co do tego wątpliwości. Dowodem mają być wspólne zdjęcia na Instagramie.

Top Model 8” to bez wątpienia edycja obfitująca w szokujące wydarzenia i kontrowersje. Trwa konflikt między Kingą a Klaudią, a niedawno jedna z uczestniczek musiała zrezygnować z dalszego udziału, gdy na plan przyjechała po nią karetka. Dużo mówiło się również o rzekomym uczuciu między Michałem a Nikolą. Tymczasem wydaje się, że to zupełnie inni uczestnicy zostali parą.

Top Model 8: Ania i Staś są parą? Fani nie mają wątpliwości

Annę Jaroszewską i Stanisława Obolewicza zdaniem internautów łączy o wiele więcej niż przyjaźń. Na swoich profilach na Instagramie oboje opublikowali wspólne zdjęcie, na którym wyglądają jak para. Staszek podpisał fotografię „moja ruda bestia”, Ania natomiast „łanie tu wyglądamy”, dodając serduszko. Fani nie mają wątpliwości, że między uczestnikami narodziło się uczucie. Swoje zdanie chętnie wyrażają w komentarzach.

Od castingów myślałam, że będziecie co najmniej przyjaciółmi i tak jakby się spełniło, prześlicznie razem wyglądacie.

A ja napisałam na „Top Model”, że widzę Was w finale, nie wiedząc, że jesteście parą!

Słodkie muffiny.

 Klaudia El Dursi nago w „Playboyu”. Stare zdjęcia uczestniczki „Top Model” wyciekły do sieci 

Kilku internautów ostudziło jednak emocje, stwierdzając, że Ania i Staś mają partnerów, a wspólne zdjęcia świadczą jedynie o przyjaźni.

Staszek ma dziewczynę, a Ania chłopaka. Dodatkowo dziewczyna Staszka ma zdjęcia z Anią na instagramie, więc wydaje mi się, że są po prostu przyjaciółmi – czytamy na Instagramie.

Jak myślicie, czy uczestników „Top Model” łączy coś więcej niż przyjaźń?

Zagłosuj

Myślisz, że Anię i Staszka coś łączy?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/MF