Zamknij

Top Model 8: Joanna Krupa o nowej edycji programu. Szykują się duże zmiany

Maciej Friedrich
12.08.2019 11:29
Top Model 8: Joanna Krupa o nowej edycji programu. Szykują się duże zmiany
fot. Jan BIELECKI/East News

„Top Model” po raz kolejny pojawi się na antenie TVN. W 8. edycji programu aspirujący modele i modelki ponownie walczyć będą o przepustkę do wielkiej kariery. Widzów czeka jednak kilka niespodzianek związanych ze zmianami wprowadzonymi w formacie show. Opowiedziała o nich Joanna Krupa.

Top Model” to program, który niezmiennie cieszy się w naszym kraju dużą popularnością. Modowe show oparte na amerykańskim formacie „America’s Next Top Model” niezmiennie przyciąga przed ekrany rzesze widzów, którzy z zainteresowaniem obserwują walkę aspirujących modelek i modeli o karierę w branży. Tej jesieni obejrzymy już 8. edycję programu. Producenci zdecydowali się jednak na wprowadzenie kilku zmian. Opowiedziała o nich Joanna Krupa.

Top Model 8: Zmiany w 8. edycji programu

Jak informuje „Super Express”, 8. edycja „Top Model” ma wprowadzać kilka zmian w formule programu. Jak poinformowała Joanna Krupa, przed uczestnikami wyjątkowe wyzwanie.

Nie będzie łatwo. To w końcu ósmy sezon, więc będą musieli nam pokazać coś wyjątkowego, żebyśmy wiedzieli, że mamy brylant w programie, ale myślę, że uczestnicy są przygotowani, dlatego, że było 7 sezonów i wiedzą, czego my się spodziewamy. Nie mogę się doczekać, żeby zobaczyć wszystkich – zapowiada modelka.

Słowa Joanny potwierdza Tina Żyro, producenta show.

Będziemy chcieli zaskoczyć naszych uczestników zadaniami, które będą wyzwaniem nie tylko modowym. Czy będą wymagały odwagi? Na pewno, bo w modzie trzeba być przygotowanym na to, żeby pracować w różnych warunkach. Nasi uczestnicy, po tym, z czym musieli się zmierzyć w programie, są gotowi na każdą sesję. Ten sezon na pewno dostarczy dużo emocji i niespodzianek.

Top Model 2019 - UCZESTNICY. Kto wystąpi i kiedy premiera 8. edycji programu? 

Niespodzianką dla widzów ma być wprowadzenie „złotego biletu”. Osoba, która szczególnie spodoba się jurorom, nie będzie musiała brać udziału w Boot Camp, ale od razu przejdzie do domu modelek. Ten ostatni również ma różnić się od znanego z poprzednich edycji. Główną nagrodą dla zwycięzcy „Top Model” będzie kontrakt z agencją modeli modelek, sesja na okładkę jednego z branżowych pism oraz 100 tysięcy złotych.

Zagłosuj

Czekasz na nowy sezon "Top Model"?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/se.pl/MF