Zamknij

Top Model 8: Miłosny konflikt w programie. Ania i Sandra walczą o Stasia?

Maciej Friedrich
29.10.2019 10:51
Top Model 8: Miłosny konflikt w programie. Ania i Sandra walczą o Stasia?
fot. Instagram:@topmodelpolskatvn

8. edycja „Top Model” dostarcza uczestnikom wielu emocji, nie tylko tych związanych z rywalizacją na wybiegach. Wiele wskazuje na to, że w programie szykuje się miłosny konflikt. O względy Stasia walczą Ania i Sandra. Nie obyło się bez mocnych słów.

Top Model” to bez wątpienia program bardzo emocjonujący, który przykuwa przed telewizory nie tylko widzów zainteresowanych światem mody. Również ważne jak rywalizacja podczas zadań i rozwijanie swoich umiejętności, są wzajemne relacje między modelami i modelkami. Uczestnicy spędzają razem dużo czasu i pojawiają się między nimi różnego rodzaju relacje. Głośno było o konflikcie między Kingą a Klaudią. Wiele wskazuje na to, że nieuchronnie zbliża się wojna między kolejną dwójką modelek. Sandra i Ania zdają się ostro rywalizować o względy Staszka. 

Top Model 8: Miłosny konflikt. Ania i Sandra walczą o Staszka?

W połowie października pojawiły się spekulacje, że Ania Jaroszewska i Staś Obolewicz są parą. Uczestnicy „Top Model” opublikowali wspólne zdjęcia, które rozpaliły wyobraźnię widzów. Tymczasem Staś coraz więcej czasu spędza z Sandrą Dorsz, która zdradziła, że ciepło myśli o koledze z programu. 

Tak się lubimy ze Stasiem [...] Stasiu jest facetem idealnym [...] Co będzie dalej, nie wiem [...] Czas pokaże – opowiadała w 9. odcinku „Top Model”.

Wyraźnie widać, że Ania nie jest zachwycona obrotem spraw, zwłaszcza że nie przepada za Sandrą. 

Ogólnie Sandra, muszę to powiedzieć szczerze, nie jest to osoba, którą ja lubię. Nie przepadam za nią – przyznała. 

Z kolei Dorsz nie ma wątpliwości, że Ania jest zwyczajnie zazdrosna o jej relację ze Stasiem. 

Wydaje mi się, że Ania jest piekielnie zazdrosna [...] Zazdrosna jest o Stasia – stwierdziła podczas rozmowy z Klaudią El Dursi.

Czas pokaże, czy Staś zdecyduje się na związek z którąś z modelek. O Ani do tej pory wypowiadał się w superlatywach. 

Zagłosuj

Myślisz, że Staś zbliży się do którejś z koleżanek?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/se.pl/MF