Zamknij

Top Model 8, odcinek 1: Znamy pierwszych uczestników programu [ZDJĘCIA]

Maciej Friedrich
03.09.2019 11:55
Top Model 8, odcinek 1: Znamy pierwszych uczestników programu [ZDJĘCIA]
fot. Jan BIELECKI/East News

Za nami pierwszy odcinek 8. sezonu „Top Model”. Po raz kolejny ambitni modele i modelki będą rywalizować o możliwość rozpoczęcia kariery w branży. W pierwszej odsłonie nowej serii nie zabrakło emocji. Pierwsi uczestnicy podbili serca jurorów i otrzymali przepustkę do kolejnego etapu.

Top Model” powrócił na ekrany, jeden z najpopularniejszych programów TVN możemy oglądać już po raz ósmy. Jeszcze przed premierą nowej serii producenci zapowiadali, że najnowsza odsłona będzie wyjątkowo emocjonująca. W poniedziałek, 2 września wyemitowano pierwszy odcinek 8. sezonu „Top Model” i trudno nie wierzyć w zapewnienia twórców. W programie pojawiły się barwne postacie, a pierwsze osoby wywalczyły sobie udział w kolejnym etapie rywalizacji.

Top Model 8, odcinek 1: Co wydarzyło się w odcinku?

Pierwszy odcinek 8. sezonu „Top Model” zaskoczył udziałem wielu gości. Poza jury w składzie: Joanna Krupa, Kasia Sokołowska, Marcin Tyszka i Dawid Woliński, zobaczyliśmy wiele innych, ale dobrze znanych twarzy. Zestresowanych uczestników wspierali znani z poprzedniej edycji programu: Żaklina Ta Dinh, Ania Markowska, Franciszek Strąkowski, a także zwyciężczyni 7. edycji „Top Model”, Kasia Szklarczyk.

Jurorzy wybrali pierwsze osoby, które znajdą się w kolejnym etapie i będą miały szansę na zwycięstwo w 8. sezonie „Top Model”.

Top Model 8, odcinek 1: Kto przeszedł do kolejnego etapu?

Pierwszą osobą, która zyskała zaufanie jurorów była 21-letnia Magda Karwacka. Szczególnie zachwyciła ona Marcina Tyszkę, który docenił jej kobiece kształty i delikatność.

Z awansu do kolejnego etapu jako kolejny cieszyć mógł się Denis Chmielewski. Jurorzy jednogłośnie stwierdzili, że 24-latek zasługuje na szansę w kolejnym etapie.

27-letni Rafał Torkowski opowiedział o swoim uzależnieniu od hazardu i kontuzji, która przekreśliła sportową karierę. Choć jury nie było jednogłośne, za uczestnikiem wstawił się Michał Piróg, dzięki czemu Rafał będzie walczył dalej.

Natalia Nienałtowska i jej chłopak zauroczyli jurorów doskonale wyrzeźbionymi ciałami, a 19-letnia Sandra Dorsz doskonale prezentowała się w bikini. Kolejna trójka uczestników otrzymała awans do kolejnego etapu.

Egzotyczną urodą zaciekawiła sędziów 19-letnia Klaudia Chojnacka, która jest w połowie Romką. Po sesji w kostiumie kąpielowym udało jej się przejść dalej.

Jako ostatni do grona szczęśliwców, którzy przeszli dalej, znalazł się Dawid Woskanian. Jego historia doprowadziła Marcina Tyszkę do łez. 20-latek zmaga się bowiem z zespołem Tourette’a. Choć było to widać na castingu, dla jury najważniejszy był jego ciekawa uroda i wysportowana sylwetka.

8. sezon „Top Model” zapowiada się bardzo interesująco. Kolejne odcinki zobaczymy w każdy w poniedziałek o godzinie 21:30 na antenie TVN.

RadioZET.pl/glamour.pl/MF