Zamknij

Top Model 8, odcinek 11: kto odpadł z programu tuż przed półfinałem?

Judyta Wanicka
11.11.2019 23:25
Top Model
fot. Instagram:@topmodelpolskatvn

Z "Top Model 8” odpadł kolejny uczestnik. 11 listopada z show pożegnała się Kinga Wawrzyniak. Jej zdjęcie najmniej spodobało się jurorom. Nie zachwyciła również na castingach do Fashion Week Stambul i otrzymała angaż tylko do jednego pokazu. 

Ćwierćfinał "Top Model 8" obfitował w emocje i zaskakujące zwroty akcji. Sześcioro uczestników pojechało do Turcji, by wziąć udział w castingach do Fashion Week Stambul. O udział w prestiżowej imprezie modowej walczyli: Olga Kleczkowska, Sandra Dorsz, Kinga Wawrzyniak, Klaudia El Dursi, Stanisław Obolewicz i Dawid Woskanian. Kto odpadł z "Top Model 2019" tuż przed półfinałem?

Top Model 8: Kinga Wawrzyniak odpadła z programu

Odcinek „Top Model 8”, w poniedziałek 11 listopada, zakończył się wielką niespodzianką. Z programem pożegnała się jedna z faworytek widzów, Kinga Wawrzyniak. Uczestniczka najsłabiej wypadła w sesji zdjęciowej zrealizowanej na ulicy Stambułu. Nie zachwyciła również na castingach do Fashion Week Stambul, otrzymując angaż tylko do jednego pokazu. 

W poniedziałkowym odcinku „Top Model” uczestnicy rywalizowali w parach na tureckim targu. Ubrani w tradycyjne tureckie stroje, które przedtem odszukali w sklepach zaznaczonych na mapie, musieli wykazać się opanowaniem i perfekcją ruchów, przechadzając się z herbatą oraz tacą z baklawami na głowie. Klaudii i Stanisławowi udało się najlepiej wykonać zadanie. W nagrodę czekał ich relaks w hammamie. 

Top Model 8: uczestnicy wzięli udział w castingach do Fashion Week Stambul

Najważniejszym etapem rywalizacji był udział w castingach do tygodnia mody w Stambule. Uczestnicy trafiali na przymiarki do różnych projektantów i prezentowali chodzenie. Projektantom najmniej podobały się ruchy Klaudii i Kingi, które również najsłabiej wpasowywały się typem urody do prezentowanych kolekcji. Na castingach najlepiej wypadła Sandra, która otrzymała propozycje udziału aż w pięciu pokazach. Kinga spodobała się czterem projektantom, Stanisław - dwóm. Klaudia, Kinga i Dawid zostali wybrani tylko do jednego pokazu. 

Następnie uczestnicy wzięli udział w sesji zdjęciowej znanego tureckiego fotografa mody Osmana Özela. Olga buntowała się przed chodzeniem w szpilkach po kocich łbach. Mimo to świetnie poradziła sobie przed obiektywem. Fotograf była zachwycony jej twarzą oraz tym, jak pracuje ciałem. Najtrudniejsze zdanie miał jednak Dawid Woskanian. Uczestnik musiał zapozować na środku ruchliwej ulicy i wykorzystać moment, w którym nie jechał żaden samochód. Dawid zdecydował się stanąć na rękach na stole, czym wzbudził podziw Marcina Tyszki i Dawida Wolińskiego.

Jurorom najbardziej spodobały się zdjęcia Sandry, Olgi, Staniszka i Dawida. Efekty sesji Kingi nie spodobały się nikomu. Zaczęłaś gasnąć - podsumował jej udział w programie Dawid Woliński i zgodził się z resztą jury, że dziewczyna wygląda na zdjęciu jakby była znudzona i wstała lewą nogą. Jury uznało, że najlepsze zdjęcie należy do Sandry. Drugie miejsca zajęła Olga, trzecie - Dawid, czwarte - Staszek. Po chwili niepewności okazało się, że w programie zostaje również Klaudia El Dursi. Z "Top Model" musiała pożegnać się Kinga Wawrzyniak.

Czuję, że to nie był mój czas. Ale nie poprzestaję. Zobaczymy, co będzie dalej - podsumowała swój udział w show Kinga. 

Kim jest Kinga Wawrzyniak z "Top Model 8"?

Kinga Wawrzyniak ma 22 lata i pochodzi z Krakowa. Na swoim koncie ma tytuły Miss Małopolski oraz III Wicemiss Polski 2018. Ukończyła Ukończone gimnazjum plastyczne, obecnie studiuje gospodarkę nieruchomościami. W wolnym czasie trenuje akrobatykę powietrzną i łyżwiarstwo figurowe. Do "Top Model" zgłosiła się ponieważ od dawna fascynuje ją moda i modeling. Największym marzeniem 22-latki jest zaistnieć na okładkach znanych światowych magazynów oraz wziąć udział w kampaniach najbardziej znanych marek perfum i biżuterii na świecie. Jej ulubionymi modelkami, na których się wzoruje, są Irina Shayk i Candice Swanepoel. Podoba jej się również model Stephen James, ponieważ jest zabójczo przystojny. Wymiary Kingi Wawrzyniak to: 87/67/91 przy 1,73 m wzrostu. 

RadioZET.pl/jw