Zamknij

Top Model 8, odcinek 3: Groźny wypadek modelki. Musiał interweniować ratownik

Maciej Friedrich
17.09.2019 10:25
Top Model 8, odcinek 3: Groźny wypadek modelki. Musiał interweniować ratownik
fot. Jan BIELECKI/East News

Za nami trzeci odcinek ósmej edycji „Top Model”. Niestety, jedna z uczestniczek przeżyła chwilę strachu. Olga Kleczkowska, która na castingach zachwyciła jurorów, niefortunnie upadła. Wypadek był na tyle poważny, że musiał interweniować ratownik medyczny.

Top Model 8: Wypadek w 3. odcinku programu

Top Model” powróciło na ekrany po wakacyjnej przerwie i obecnie widzowie mogą śledzić ósmą już edycję modowego show. Od pierwszego odcinka w programie nie brakuje emocji, a na castingach pojawiają się barwne postacie. Jurorzy po raz pierwszy przyznali złoty bilet, doszło również do niecodziennej sytuacji, kiedy to jury namawiało uczestniczkę do dalszego udziału w programie. Mowa tu o Oldze Kleczkowskiej, która nie była przekonana do swojego potencjału. Niestety, w trzecim odcinku show wydarzyła się sytuacja, która mogła wyeliminować ją z dalszej rywalizacji. 17-letnia modelka nieszczęśliwie upadła na wybiegu.

Top Model 8: Wypadek na planie programu. Modelka potrzebowała pomocy medycznej

Nie jest tajemnicą, że praca na wybiegu nie należy do łatwych, zwłaszcza dla niedoświadczonych osób. Dotkliwie przekonała się o tym Olga Kleczkowska w trzecim odcinku 8. edycji „Top Model”. Podczas jednego z zadań 17-latka musiała wziąć udział w pokazie. Niestety w pewnym momencie potknęła się i mocno wykręciła sobie nogę. W wyniku wypadku zraniła się i pojawiła się krew.

Dostałam paniki, słabo reaguję na krew, jak coś mi się dzieje – relacjonowała sama Olga.

Kontuzja okazała się na tyle poważna, że konieczna była interwencja znajdującego się na planie ratownika medycznego. Na szczęście uczestniczka nie odniosła obrażeń, które wyłączyłyby ją z dalszego udziału w „Top Model”. Sama Olga przyznała, że przyczyną upadku był fakt, że nie radzi sobie z chodzeniem na szpilkach.

Nie umiem chodzić w szpilkach, ale się nauczę – obiecała ambitna uczestniczka.

Miejmy nadzieję, że to ostatni wypadek na planie „Top Model”.

Top Model 8 - UCZESTNICY. Kto dostał się do programu i wszedł do domu modeli? [LISTA]

Zagłosuj

Oglądasz ""Top Model"?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/se.pl/MF