Zamknij

Top Model 8, odcinek 9: Łzy w programie. Decyzja producentów doprowadziła uczestników do płaczu

Maciej Friedrich
29.10.2019 09:21
Top Model 8, odcinek 9: Łzy w programie. Decyzja producentów doprowadziła uczestników do płaczu
fot. Instagram:@topmodelpolskatvn

Widzowie 8. sezonu „Top Model” nie mogą narzekać na nudę. W programie nie brakuje kontrowersyjnych sytuacji i wzruszeń. W 9. odcinku producenci doprowadzili uczestników do płaczu. Wszystko za sprawą jednej, niecodziennej decyzji. 

Top Model” to popularne modowe show, które dostarcza widzom nie tylko wrażeń związanych z branżą modelingu. Równie ważnym elementem programu są relacje między uczestnikami, ich historie i to, jak reagują na trudną walkę o branżową popularność i zwycięstwo w rywalizacji. 8. sezon „Top Model” nie zawodzi i dostarcza widzom wielu emocji. Głośno było między innymi o rzekomym romansie Ani i Staszka oraz dramatycznej sytuacji Nikoli Furman, która musiała zrezygnować z udziału w show. W 9. odcinku show z kolei decyzja producentów doprowadziła uczestników do łez.

Top Model 8: Uczestnicy płakali. Niecodzienna decyzja producentów

Jednym z zadań w 9. odcinku „Top Model” był udział w sesji zdjęciowej ze zwierzętami. W roli pomocników pojawili się Karolina i Piotr Kraśko, a Joanna Krupa zapowiedziała, że będzie to „wyjątkowy dzień”. Modele i modelki dowiedzieli się także, że czeka ich spotkanie z „wyjątkowymi gośćmi”. Jakież było ich zdziwienie, gdy okazali się nimi członkowie ich rodzin. Wzruszeniom nie było końca. Równie zaskoczeni wydawali się sami bliscy uczestników. 

Wie pani, po tylu tygodniach jak się nie widzi swojego dziecka, to jest ciężko – przyznał tata Sandry Dorsz

Ja byłem w wielkim szoku – krótko podsumował niekryjący wzruszenia Michał Gała. 

Spotkanie z najbliższymi z pewnością poprawiło nastroje wśród modelek i modeli.

Zagłosuj

Oglądasz "Top Model"?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/MF