Zamknij

Top Model 8 PÓŁFINAŁ: Wiemy, kto przeszedł do finału [LISTA FINALISTÓW]

Maciej Friedrich
18.11.2019 22:59
Top Model 8 PÓŁFINAŁ: Wiemy, kto przeszedł do finału [LISTA FINALISTÓW]
fot. Jan BIELECKI/East News

Tylko tydzień pozostał do finału 8. sezonu "Top Model". 18.11.2019 roku poznaliśmy listę uczestników, którzy zmierzą się w finale programu. Czy w ostatnim odcinku zobaczymy faworytów widzów?

Top Model 8, odcinek 12: Kto przeszedł do finału? [LISTA FINALISTÓW]

Finał 8. edycji "Top Model" już za tydzień, 25 listopada. 8. edycja modowego show wzbudza szczególnie dużo emocji i obfituje w interesujące wydarzenia, takie jak na przykład konflikt Kingi i Klaudii, czy rzekomy romans między Michałem a Nikolą. W poprzednim tygodniu z programem pożegnała się Kinga Wawrzyniak. Dziś, 18 listopada, poznaliśmy listę modeli i modelek, którzy zmierzą się w finale 8. edycji "Top Model". Na zwycięzcę czeka między innymi profesjonalny kontrakt i 100 tysięcy złotych. 

Ostatecznie w finale "Top Model 8" znalazły się cztery osoby z piątki półfinalistów: 

1. Olga Kleczkowska

2. Sandra Dorsz

3. Dawid Woskanian

4. Stanisław Obolewicz

Top Model 8, odcinek 12: co wydarzyło się w odcinku?

Półfinałowy odcinek postawił przed uczestnikami nie lada wyzwanie. Wzięli udział w pokazach na legendarnym Fashion Week w Turcji. Modele i modelki nie ukrywali, że to dla nich ogromne przeżycie. Bardzo dobre wrażenie zrobiły Sandra i Olga, które nazwano "towarem eksportowym". Między modelkami wyraźnie da się wyczuć napięcie, w odcinku nie szczędziły sobie słów krytyki. Obie cieszyły się dużym zainteresowaniem projektantów.

Również Klaudia El DursiDawid i Staszek zostali zaangażowani do pokazu. Nie byli jednak tak rozchwytywani jak ich koleżanki. 

Ostatnim etapem odcinka półfinałowego była sesja zdjęciowa. Widać było, że każdy z uczestników zdobył duże doświadczenie, a fotograf był zadowolony z efektów. Wyjątkowo dobre wrażenie zrobiła Olga. 

RadioZET.pl/MF