Zamknij

Top Model: Ania Jaroszewska i Michał Gała odpadli z programu

Sylwia Wamej
04.11.2019 23:04
"Top Model"
fot. Bartosz Krupa/ East News

Kolejny odcinek "Top Model. Zostań modelką" za nami. Tym razem z programem pożegnali się Ania i Michał. To właśnie ta dwójka nie pojedzie na Fashion Week.

Top Model: Ania i Michał odpadli z programu

Kolejny odcinek"Top Model" za nami. Z programem pożegnał się tym razem Ania i Michał, którzy najmniej spodobali się jurorom w sesji zdjęciowej high fashion.

Poniedziałkowy odcinek show rozpoczął się dla uczestników wizytą finalistów poprzednich edycji "Top Model". W domu modeli pojawili się bohaterowie poprzednich edycji. Jak się później okazało, ich wizyta nie była bez powodu. Wszyscy razem mieli wziąć udział w sesji zdjęciowej. Nagrodą w tym zadaniu była kampania dla dużej marki biżuteryjnej.

Finaliści poprzednich edycji "Top Model" wystąpili we wspólnej sesji zdjęciowej

Franciszek Strąkowski z 7. edycji był zachwycony Kaudią El Dursi. "Ja chcę taką żonę i matkę moich dzieci" - krzyczał. Uczestnicy obecnej i poprzednich edycji "top Model" po dobraniu się w pary, musieli zagrać zakochanych w strugach deszczu na zdjęciach Marcina Tyszki. Olga wyjaśniała, że nie może pokazywać za wiele ciała ze względu na swój młody wiek, jednak cała sesja wyszła zmysłowo, ale nie wulgarnie.  "Mokrą"sesję zdjęciową wygrała  Kinga i Staszek.

Uczestników czekało kolejne, bardzo miłe zadanie - wyjazd do Krakowa, gdzie poznali Małgorzatę Kożuchowską. Przyszli modele i modelki musieli wystylizować się w stylu bohaterów najpopularniejszych seriali: "Seks w wielkim mieście", "Przyjaciele" oraz "Stranger Things".  Kinga, która była w parze z Dawidem była zawiedziona. "Nie daliśmy z siebie wszystkiego" - mówiła. Wygrała Ania, Olga i Staszek, którzy stworzyli witrynę "Stranger Things". Nagrodą w tym zadaniu była sesja zdjęciowa dla krakowskiego centrum handlowego.

Kolejnym wyzwaniem był udział w sesji zdjęciowej z udziałem stylistki Karli Gruszeckiej i fotograf Zuzy Krajewskiej. Od tego zadania zależało, kto z uczestników pojedzie na Fashion Week. Sandra stwierdziła, że pokaże Kindze, na co ją stać. "Pokażę jej, że komercyjna uroda się obroni w high fashion".

Klaudia była nieco zawiedziona, bo w sesji brała udział jako ostatnia. Modelka zmartwiła się, że zdjęcia wyjdą źle z powodu złego światła. Podczas dyskusji jurorów najmniej spodobało się zdjęcie Ani. "To nie jest portret Tildy Swinton, na której możesz namalować wszystko" - powiedział Marcin Tyszka. To właśnie Ania i Michał odpadli z programu.

Zagłosuj

Oglądasz "Top Model"?

Liczba głosów:

RadioZEt.pl/SW