Zamknij

Top Model: Dawid Woskanian zdradza swoje plany na przyszłość. Wybierze karierę w show-biznesie?

Patrycja Chudolińska
10.12.2019 15:53
Dawid Woskanian
fot. Kamil Piklikiewicz/East News

Dawid Woskanian wkracza śmiało w świat modelingu po wygranej w 8. edycji programu "Top Model". 20-latek zdradził w rozmowie z "Glamour", jakie są jego plany na przyszłość.

Dawid Woskanian wygrał 8. edycję "Top Model"

Dawid Woskanian zwyciężył w 8. edycji programu "Top Model" emitowanego na antenie TVN. Zdobył 100 tys. złotych oraz podpisał kontrakt z prestiżową agencją modelek Model Plus. Ostatnią nagrodą dla zwycięzcy była sesja okładkowa w miesięczniku "Glamour".

Dawid Woskanian na okładce "Glamour"

10 grudnia w sprzedaży pojawiło się grudniowo-styczniowe wydanie magazynu. Dawid Woskanian zdradza w nim, jak czuł się w programie oraz z kim nawiązał najbliższe przyjaźnie.

Zaprzyjaźniłem się z Denisem i Staszkiem, nadal mam z nimi kontakt. Ale tak naprawdę świetnie dogadywałem się ze wszystkimi chłopakami, bardzo się wszyscy polubiliśmy. Przy naszym domu był piękny ogród, w którym można było ćwiczyć, odpoczywać, rozmawiać. Bardzo dobrze wspominam ten czas. Tęskniłem jednak za rodziną, bo jestem z nią bardzo związany. Dzień, w którym wszyscy odwiedzili nas na planie programu, był najlepszy! To oni najbardziej motywują mnie do pracy - ujawnił Woskanian.

Zwycięzca przyznał również, że najbardziej interesuje go dalsze rozwijanie kariery w modelingu. Praca na wybiegu i przed aparatem sprawia mu dużo przyjemności.

Chciałbym zostać prawdziwym, pracującym na całym świecie modelem. To jest mój cel i po to wziąłem udział w tym programie. Przez ostatnie miesiące zobaczyłem także trochę świata i mam ochotę na więcej. Najbardziej kręci mnie sama praca modela. Pozując do zdjęć, mogę wyrazić siebie, a na wybiegu adrenalina uderza mi do głowy, i to jest wspaniałe. Modeling jest jak sport, wymaga skupienia i sprawia mi ogromną przyjemność - przyznał Dawid Woskanian.

Fani kibicują modelowi i wspierają go na jego profilu na Instagramie. W mediach społecznościowych Dawida obserwuje niemal 300 tys. osób.

RadioZET.pl/PCh