Zamknij

Top Model: Denis Chmielewski, faworyt widzów odpadł z programu. Nie chciał wykonać zadania

Sylwia Wamej
01.10.2019 10:03
Denis Chmielewski
fot. Instagram.com/ Top Model

Denis Chmielewski, który uchodził za faworyta widzów, musiał pożegnać się z programem „Top Model”. Powodem było niewykonanie popularnego w programie zadania.

Denis Chmielewski odpadł z „Top Model”

Denis Chmielewski od początku był faworytem widzów w „Top Model”. Choć wydawać by się mogło, że 25-letni uczestnik świetnie poradzi sobie z nagą sesją, tak się niestety nie stało. Za zadania  zwolnione zostały Olga i Nikola. Wszystko przez to, że są niepełnoletnie. Mimo świetnych warunków fizycznych Denis Chmielewski nie wziął udział w nagiej sesji. Wszystko przez względy moralne.

Nie chcę się rozebrać ze względów moralnych. Mam kuzynki, rodzinę. Moi przyjaciele z osiedla, którzy będą to oglądać... nie odpowiada mi to. Leżało mi to na sercu – mówił Denis. Inni uczestnicy widzieli, że dla Denisa było to bardzo trudne zadanie i że bił się z myślami. 

„Top Model”. Denis, odpadając z programu, uratował Nikolę

Denis, odpadając z show, uratował jednocześnie Nikolę, która została w „Top Model”. Nikola, gdyby Denis zrobił dziś tę sesję, odpadłabyś ty. Nie odpadasz. Denis uratował cię i zostajesz w programie – mówiła Joanna Krupa. Gospodyni programu jednocześnie nie kryła rozczarowania postawą Denisa.

A ja mogę się popłakać, bo to, co ty narobiłeś... w historii „Top Model” jeszcze tego nie było – powiedziała Joana Krupa. Rozczarowania nie ukrywali również w komentarzach widzowie. „Mój faworyt odpadł na własne życzenie”,  „a tak go chciałam zobaczyć w finale” pisali zawiedzeni fani programu.

Zagłosuj

Oglądasz "Top Model"?

Liczba głosów:

RadioZEt.pl/SW