Zamknij

Top Model: Dramatyczne wyznanie uczestniczki. Ojciec chciał ją sprzedać

Maciej Friedrich
15.10.2019 12:02
Top Model: Dramatyczne wyznanie uczestniczki. Ojciec chciał ją sprzedać
fot. Jan BIELECKI/East News

Jedna z najbardziej charakterystycznych uczestniczek 8. edycji „Top Model”, Klaudia El Dursi, podzieliła się wstrząsającą historią. Ojciec 30-latki miał porwać jej siostrę do Libii i próbować „sprzedać” córki.

Top Model” nie przestaje wzbudzać emocji. Obecnie możemy oglądać 8. edycję popularnego modowego show, w którym dzieje się naprawdę wiele. Kilka dni temu jedna z uczestniczek musiała zrezygnować z udziału, gdy na plan przyjechało po nią pogotowie. Dużo mówi się również o rzekomym romansie Ani i Staszka. Jednak bez wątpienia jedną z najbardziej rozpoznawalnych uczestniczek jest Klaudia El Dursi. 30-latka zachwyciła jurorów i otrzymała złoty bilet, ale wielu fanów krytykuje producentów za faworyzowanie jej, zwłaszcza że uważana jest za profesjonalistkę. Pozowała między innymi w  rozbieranej sesji dla „Playboya. Teraz Klaudia postanowiła podzielić się szokującą historią z dzieciństwa.

Top Model: Klaudia El Dursi szczerze o swoim ojcu. „Chciał normalnie nas sprzedać”

Po dniu ciężkiej pracy na planie uczestnicy „Top Model” mieli chwilę na odpoczynek. W trakcie rozmowy Klaudia El Dursi została zapytana o rodziców. Niespodziewanie modelka podzieliła się trudną historią związaną z ojcem pochodzącym z Libii.

Jak moja mama była ze mną w ciąży, to mój tata porwał moją siostrę – zaszokowała wyznaniem Klaudia.

Ojciec modelki miał wywieźć jej siostrę do Libii, jednak mama Klaudii w porę ją odzyskała.

Tam kobieta nie ma żadnych praw. Jesteś własnością – oceniła El Dursi.

To jednak nie koniec przeżyć związanych z ojcem modelki. Mężczyzna miał skontaktować się z córkami ponownie, gdy te były w liceum. Chciał, by przyjechały do niego, ponieważ znalazł dla nich mężów.

Miałyśmy taką zajawkę, że człowiek się w nim odezwał, a tu chciał normalnie nas sprzedać – podsumowała Klaudia.

Trzeba przyznać, że historia El Dursi jest wstrząsająca. Kto wie, może szczera opowieść sprawi, że skonfliktowana z nią Kinga spojrzy na Klaudię z innej perspektywy.

 Top Model. Wojna między uczestniczkami: "Weź się lecz"

Zagłosuj

Oglądasz "Top Model"?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/MF