Zamknij

Top Model: Uczestniczka została mamą. Opowiedziała o chorobie [FOTO]

Maciej Friedrich
13.11.2019 11:19
Top Model: Uczestniczka została mamą. Opowiedziała o chorobie [FOTO]
fot. Indtagram:@jagodajudzinska

Jagoda Judzińska była jedną z uczestniczek 5. edycji „Top Model”. Modelka pochwaliła się fanom radosną wiadomością. W mediach społecznościowych ogłosiła, że została mamą. O Jagodzie było głośno ze względu na szczere wyznanie. Przyznała, że zmaga się z chorobą.

Top Model” to program, który pomaga uczestnikom nie tylko nabyć umiejętności niezbędnych na wybiegu i szlifować talent. Daje również możliwość zaistnienia w mediach i stania się rozpoznawalną postacią, co jest w show-biznesie niezwykle cenne. Z szansy korzystają nie tylko zwycięzcy kolejnych edycji show. Jagoda Judzińska była jedną z uczestniczek 5. edycji „Top Model”. Modelka ma na swoim koncie między innymi rozbieraną sesję dla magazynu „CKM”, cieszy się też dużą popularnością w mediach społecznościowych. To właśnie za ich pośrednictwem podzieliła się z fanami radosną wiadomością.

 Top Model: Klaudia El Dursi pokazała zdjęcie z rodziną. Jej synowie i mąż zachwycili [FOTO]

Top Model: Uczestniczka urodziła dziecko. Pochwaliła się zdjęciem

W sobotę, 9 listopada Jagoda Judzińska opublikowała na Instagramie urocze zdjęcie, na którym widzimy ją trzymającą nowo narodzoną córeczkę.

Jeden z najważniejszych i najtrudniejszych dni w moim życiu. Michalinka nasza mała dziewczynka przyszła dziś na świat. Jesteśmy szczęśliwe i zdrowe – uspokoiła fanów modelka.

Fani uczestniczki 5. edycji „Top Model” nie kryli wzruszenia i w komentarzach gratulowali świeżo upieczonej mamie. Przypomnijmy, że o Judzińskiej było głośno po jej szczerym wyznaniu. Jagoda przyznała, że choruje na bielactwo. Nie przeszkodziło jej to jednak w rozwijaniu kariery.

 Bielactwo, czyli odbarwione plamy na ciele. Na czym polega choroba?

Zagłosuj

Oglądasz "Top Model"?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/se.pl/MF