Zamknij

Top Model: 20-letni Dawid podbił serca jurorów. Kim jest uczestnik show?

Sylwia Wamej
04.09.2019 13:39
Top Model
fot. Instagram.com/ Top Model Polska TVN

"Top Model" ruszył pełną parą. W nowym sezonie show pojawił się 20-letni Dawid, który choruje na Zespół Tourette'a. Jego historia poruszyła jurorów do tego stopnia, że ci nie mogli zapanować nad łzami.

"Top Model". 20-letni Dawid poruszył jurorów

"Top Model" wystartował. W ósmej odsłonie programu widzowie i jurorzy poznali m.in.  20-letniego Dawida, który choruje na Zespół Tourette'a. Jury poruszyła jego historia. Marcin Tyszka w trakcie castingu zaczął robić zdjęcia Dawidowi, aby zobaczyć, czy model potrafi zapanować nad nerwowymi tikami, które nasilają się podczas sytuacji stresujących. Jak się okazuje, Dawid podczas zdjęć był opanowany.

Uczestnik "Top Model" swoją determinacją wzruszył do łez pozostałych jurorów oraz prowadzącego - Michała Piróga.  Joanna Krupa po zakończeniu castingu nie szczędziła ciepłych słów 20-letniemu Dawidowi. "Jesteś inspiracją. Jesteś bohaterem. Gratulacje” - podkreślała. Poruszające nagranie z udziałem Dawida można znaleźć na oficjalnym profilu "Top Model".

"Top Model": Zmiany w ósmej edycji

8. edycja "top Model" ruszyła w poniedziałek, 2 września. W nowym sezonie niespodzianką dla widzów ma być "złoty bilet". Osoba, która szczególnie spodoba się jurorom, nie będzie musiała brać udziału w Boot Camp, ale od razu przejdzie do domu modelek. Główną nagrodą dla zwycięzcy „Top Model” będzie kontrakt z agencją modeli modelek, sesja na okładkę jednego z branżowych pism oraz 100 tysięcy złotych. Na uczestników show czekają również nowe wyzwania.

"Będziemy chcieli zaskoczyć naszych uczestników zadaniami, które będą wyzwaniem nie tylko modowym. Czy będą wymagały odwagi? Na pewno, bo w modzie trzeba być przygotowanym na to, żeby pracować w różnych warunkach. Nasi uczestnicy, po tym, z czym musieli się zmierzyć w programie, są gotowi na każdą sesję. Ten sezon na pewno dostarczy dużo emocji i niespodzianek". - mówiła Tinda Żyro, producentka show.

Zagłosuj

Oglądasz "Top Model"?

Liczba głosów:

RadioZEt.pl/SW