Zamknij

Top Model: Klaudia El Dursi pokazała zdjęcie z rodziną. Jej synowie i mąż zachwycili [FOTO]

Maciej Friedrich
08.11.2019 10:52
Top Model: Klaudia El Dursi pokazała zdjęcie z rodziną. Jej synowie i mąż zachwycili [FOTO]
fot. Instagram:@klaudia_el_dursi

Klaudia El Dursi to jedna z najbardziej charakterystycznych uczestniczek 8. edycji „Top Model”. Zdobywczyni złotego biletu wzięła udział w sesji zdjęciowej z rodziną, a efektami podzieliła się na Instagramie. Mąż i synowie modelki zachwycili internautów.

Klaudia El Dursi to jedna z najczęściej komentowanych przez widzów uczestniczek 8. edycji „Top Model”. 30-letnia mama dwójki dzieci zachwyciła jurorów i otrzymała złoty bilet, który zapewnił jej przepustkę do domu modelek. Głośno było również o jej rozbieranej sesji dla „Playboya” oraz tym, że przed programem występowała w popularnych serialach.

Top Model: Klaudia El Dursi pokazała męża i synów

Jednym z zadań w „Top Model” była sesja zdjęciowa, podczas której uczestnicy pozowali razem z najbliższymi. Klaudia zaprosiła do udziału męża oraz dwóch synów. Efektami pochwaliła się na swoim profilu na Instagramie, który obserwuje już niemal 300 tysięcy użytkowników. Zdjęcia zachwyciły internautów, podobnie jak uroda ukochanego El Dursi i jej dzieci. Pod postem modelki pojawiły się liczne komentarze.

Pokazujesz szczerość na każdym kroku. Nie robisz z siebie kogoś, kim nie jesteś! Uwielbiam cię i mam nadzieję że osiągniesz wielki sukces!

Sama się popłakałam wczoraj, jak na Was patrzyłam, cudowna rodzinka, a Ty boska!

Najpiękniejsza rodzinka. Powodzenia, trzymam kciuki za wygraną! Dla mnie jesteś najlepsza i należy ci się wygrana – czytamy na Instagramie.

 Klaudia El Dursi z „Top Model” była Wodzianką u Kuby Wojewódzkiego. Wydała ją fanka

A jak Wam podobają się efekty rodzinnej sesji Klaudii?

Zagłosuj

Jak podoba ci się sesja Klaudii i jej rodziny?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/MF