Zamknij

Top Model: Konflikt w programie. Klaudia i Kinga mają dość?

Maciej Friedrich
01.10.2019 10:38
Top Model: Konflikt w programie. Klaudia i Kinga mają dość?
fot. Jan BIELECKI/East News

„Top Model” przyzwyczaił widzów do emocjonujących wydarzeń. Nie inaczej jest w przypadku 8. edycji. W 5. odcinku byliśmy świadkami kłótni między dwiema uczestniczkami. Klaudia El Dursi i Kinga Wawrzyniak nie przepadają za sobą i przestały to ukrywać. Co się wydarzyło?

Top Model” przyzwyczaił widzów nie tylko do zaskakujących metamorfoz uczestników, ale też do skrajnych emocji. Duże znaczenie mają tu wzajemne relacje między uczestnikami, którzy przebywają razem w domu modelek. W 8. edycji pojawiły się już plotki o romansie Michała i Nikoli. Na drugim biegunie znajdują się Kinga Wawrzyniak i Klaudia El Dursi. Od pewnego momentu da się zauważyć, że Kinga nie przepada za koleżanką, która otrzymała od jurorów złoty bilet. W 5. odcinku konflikt był już wyraźnie widoczny.

Top Model 8, odcinek 5: Kłótnia Klaudii El Dursi i Kingi Wawrzyniak

W 5. odcinku „Top Model” Klaudia chciała dowiedzieć się, dlaczego Kinga nie pokazała jej swojego zdjęcia. W pewnym momencie spytała koleżankę z programu: „o co chodzi, dlaczego tak się zachowujesz?”. Kinga zdawkowo zapewniła, że wszystko jest dobrze, ale nie chciała rozmawiać z El Dursi.

Klaudia odegrała się na zdystansowanej koleżance podczas jednego z zadań grupowych. Zdecydowanie dominowała i przejęła dowodzenie. Nie ukrywała, że dobrze czuje się w roli liderki. Z kolei Kinga, która znalazła się w grupie Klaudii, wydawała się wycofana.

Lubię być głównodowodzącym, myślę, że świetnie mi to wychodzi – pochwaliła się El Dursi.

Konflikt między modelkami nie umknął uwadze widzów. Internauci podzielili się na dwa obozy. Fani sympatyzujący z Klaudią twierdzą, że Kinga jest zwyczajnie zazdrosna. Pojawiają się również głosy krytyków, którzy podejrzewają nawet, że El Dursi to uczestniczka umieszczona w programie przez producentów.

Myślę, że pani z playboya została wynajęta przez producentów po to, by siać zamęt i sztucznie podkręcać atmosferę.

 Top Model 8: Marcin Tyszka broni Klaudii El Dursi, która "oszukała" jury. "To duża odwaga"

Kinga jest zazdrosna, bo ma rywalizację. Ale to jest program. Każdy chce być najlepszy.

W sumie jakby nie patrząc, to oby dwie są siebie warte – komentują internauci.

A jak wy oceniacie konflikt uczestniczek „Top Model”?

Zagłosuj

Jak oceniasz konflikt Klaudii i Kingi?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/MF