Zamknij

Top Model: Po uczestniczkę przyjechała karetka. Musiała odejść z programu

Maciej Friedrich
08.10.2019 11:38
Top Model: Po uczestniczkę przyjechała karetka. Musiała odejść z programu
fot. Jan BIELECKI/East News

"Top Model" to program, który od zawsze dostarczał widzom i uczestnikom wielu emocji. Jednak w 8. edycji rozegrał się prawdziwy dramat. Jedna z uczestniczek zasłabła i konieczne było wezwanie pogotowia. Okazało się, że przyczyny zdrowotne zmusiły Nikolę Furman do rezygnacji z udziału w programie.

"Top Model" to program, który bez wątpienia oferuje uczestnikom zarówno możliwość zdobycia doświadczenia, jak i umożliwia zrobienie kariery w modelingu. Jednak wymagające zadania i związany z rywalizacją stres może odbić się na modelach i modelkach. Widać to między innymi na przykładzie ostrego konfliktu między Kingą a Klaudią. Niestety okazało się, że nerwy i wysiłek mogą także na stałe wykluczyć z rywalizacji.

Top Model: Nikola Furman potrzebowała pomocy lekarzy. Odchodzi z programu

Pod koniec września pisaliśmy o bliskich relacjach Michała Gały i Nikoli Furman. Niestety, dobrze zapowiadająca się 16-latka pożegnała się z 8. edycją "Top Model". Przed jednym z paneli Nikola źle się poczuła i zasłabła. Sytuacja była na tyle poważna, że na planie pojawiło się pogotowie. Lekarze zbadali uczestniczkę, która tłumaczyła, że "wszystko jej drętwieje, stopy i ręce".

Niestety, okazało się, że nie był to jednorazowy wypadek. Zapłakana Nikola poinformowała, że to koniec jej przygody z "Top Model".

- Nie mogę kontynuować tej  przygody. Nie pozwala mi na to mój stan zdrowia. Chciałam wam bardzo podziękować za tę ogromną szansę - powiedziała wzruszona uczestniczka.

Na oficjalnym profilu "Top Model" na Instagramie pojawiła się informacja o odejściu Nikoli. Producenci podziękowali 16-latce za udział i życzyli szczęścia.

- Nikola Furman, trzymaj się kochana! Wszystkiego, co najlepsze w świecie mody! Trzymamy za Ciebie kciuki. Spełniaj się!

My również życzymy Nikoli zdrowia i powodzenia!

Zagłosuj

Oglądasz "Top Model"?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/MF