Zamknij

Top Model: Romans w programie? Między Staszkiem i Sandrą iskrzy

Sylwia Wamej
22.10.2019 11:19
"Top Model"
fot. Instagram.com/ Top Model

W „Top Model” jest gorąco i to nie tylko dzięki wyjazdowi do Izraela. Podczas sesji zdjęciowej między Sandrą i Staszkiem zrodziła się chemia. Uczestnicy do wspólnych zdjęć mieli udawać zakochanych. Po sesji zarówno Sandra, jak i Staszek nie szczędzili w swoim kierunku ciepłych słów.

Top Model: Romans między uczestnikami?

W „Top Model” szykuje się romans między uczestnikami? Wyjazd do Izraela chyba najgorętszy był dla Sandry i Staszka. Uczestnicy, pozując do zdjęcia, musieli wcielić się w zakochanych. Trzeba przyznać, że wypadli w tym zadaniu bardzo wiarygodnie.

Po zakończonej sesji obydwoje byli bardzo rozemocjonowani. Sandra wyraźnie się zawstydziła. Się wstydziłam tam, krępowałam, jeszcze jak on mi w oczy spojrzał, to mówię no weź... – mówiła Sandra.

Top Model: Staszka i Sandrę łączy coś więcej?

Staszek przyznał przed kamerami, że widzi, iż podoba się koleżance z programu.

Ja już jestem dorosłym gościem i wiem, jak patrzą dziewczyny, kiedy ktoś się komuś podoba [...] Jestem pewny, że się podobam Sandrze – powiedział pewny siebie Staszek. Chemię widzieli też jurorzy. Marcin Tyszka wyraźnie zauważył, że między tą dwójką jest ogromna chemia. Gdybym robił sesję o zakochanych, to na pewno pomyślałbym o tej parce – powiedział fotograf. Sandra Dorsz do początku nie kryła zainteresowania Staszkiem. Ucieszyła się też, że to właśnie z nim będzie pozować w Jerozolimie.

Zagłosuj

Oglądasz "Top Model"?

Liczba głosów:

RadioZEt.pl/SW