Zamknij

Top Model: modelka znana z programu wzięła ślub. Pokazała zdjęcie z mężem

Maciej Friedrich
05.09.2019 12:42
Top Model: modelka znana z programu wzięła ślub. Pokazała zdjęcie z mężem
fot. ADAM JANKOWSKI/REPORTER/EAST NEWS

Tamara Subbotko to charakterystyczna modelka znana z udziału w modowym show „Top Model”. Uczestniczka programu podzieliła się z fanami radosną wiadomością. Kilka miesięcy temu została mamą, a teraz stanęła na ślubnym kobiercu. Pokazała zdjęcie ze świeżo upieczonym mężem.

„Top Model” to uwielbiany przez widzów program, emitowany na antenie stacji TVN od 2010 roku. Obecnie możemy oglądać 8. edycję modowego show. Na przestrzeni lat program pomógł w zdobyciu popularności wielu modelom i modelkom, nie tylko tym, którym udało się zwyciężyć w finale. Bardzo charakterystyczną uczestniczką show była znana z 3. edycji „Top Model” Tamara Subbotko. Znana z charakterystycznej urody modelka zakończyła przygodę z programem na 5. miejscu. Odnalazła się jednak w świecie modelingu i do dziś pojawia się na wybiegach oraz bierze udział w sesjach zdjęciowych.

Tamara Subbotko z „Top Model” wzięła ślub. Pokazała zdjęcie z mężem

Część zdjęć Tamary Subbotko możemy podziwiać na jej profilu na Instagramie. W niedzielę 1 sierpnia modelka pochwaliła się kolejnym sukcesem, tym razem jednak niezwiązanym z jej karierą. Klaudia opublikowała zdjęcie, na którym chwali się, że wyszła za mąż.

Jest i on! Mój najnowszy i jedyny mąż! – podpisała fotografię Subbotko.

To nie jedyna radosna chwila, jaką była uczestniczka „Top Model” przeżywała w ostatnim czasie. W lutym 2019 roku na świat przyszedł jej syn Franciszek.

Pod postem Tamary pojawiło się wiele pozytywnych komentarzy i najlepszych życzeń dla świeżo upieczonych małżonków.

Mega cieszę się Twoim szczęściem. Pozdrowienia od starej kumpeli z teatru!

Gratulacje i wszystkiego dobrego na nowej drodze życia wyglądacie obłędnie – czytamy w komentarzach internautów.

My oczywiście przyłączamy się do życzeń. Sto lat młodej parze!

Zagłosuj

Ogladasz "Top Model"?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/MF